شما عضو سایت نیستید, لطفا از طریق این لینک برای ثبت نام اقدام نمایید.    
mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam mantiscccam

به سایت بزرگ و تخصصی mantiscccamخوش امدید . فروش ویژه اکانت های حرفه ای {cccam-mgcamd }منتیس سیسیکم با چهار ابر سرور قوی و قدرتمند اماده میزبانی شما عزیزان میباشد ..شایان ذکر هست دیتا سنترهای سرورهای ما مستقر در سویس و المان میباشد با پورت کاملا اختصاصی 8گیگ بدون قطعی بدون فریز با اب تایم 24 ساعت ..عزیزان میتوانند خرید رو بصورت انلاین انجام بدن و انی هم تحویل بگیرند.. برای خرید به ادرس زیر بروید


بازگشت   mantiscccam > انجمن اخبار مربوط به فرکانسها و کانالهای جدید > آخرین تغییرات شبکه های فارسی زبان

پاسخ
 
LinkBack ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-30-2013, 19:18   #1
arya1225
مهمان
 
arya1225 آواتار ها
 
نوشته ها: n/a
m مجلس و ریاست جمهوری مقاومتی برای راه*اندازی تلویزیون خصوصی ندارد!


“خبرگزاری امروز”
بحث و بررسی*های گوناگون درباره تلویزیون از حواشی مسابقات ورزشی پخش شده در روزهای اخیر تا تلویزیون خصوصی و بررسی قوانین آن در مجلس، سخنرانی دیروز رئیس جمهور منتخب، آینده شهرداری تهران و یک رخداد مهم هنری در تهران مهمترین اخبار روزنامه*های امروز کشور هستند.
مجلس مقاومتی برای راه*اندازی تلویزیون خصوصی ندارد
چندین روزنامه امروز با زبان جدی و طنز به نشان دادن تصاویر متفاوت در شبکه سوم سیما در حین پخش مسابقات ورزشی پرداخته*اند.
رضا ساکی در مطلبی در روزنامه اعتماد با تیتر «شبکه سه، ورزش و زنان بی حجاب!» نوشته است: دو شب است شبکه سوم سیما خبرساز می*شود. حتما می*دانید یا زبانم لال دیده اید و شنیده اید که در بازی فوتبال ایتالیا ـ اسپانیا و بازی والیبال ایران ـ ایتالیا، شبکه سه، روال همیشگی را در حذف از برخی از صحنه*ها بر هم زد و چیزی را حذف نکرد! کاربران شبکه*های اجتماعی و اینترنت بازان و اهل ورزش این حذف نکردن تصاویر بانوان را به پاقدم آقای روحانی منتسب کرده اند و این طور دریافته اند که شاید روال صداوسیما در پخش این تصاویر عوض شده است. خب حق هم دارند، در هیچ تاریخی نبوده است که با این نوع تصاویر اینقدر با تساهل و تسامح برخورد شود، به طوری که صحنه آهسته یک تصویر هم پخش بشود.
آنچه *نسل*های مختلف از چنین تصاویری به یاد دارند، این است که سیما همیشه به شدت این تصاویر را حذف کرده و نشان نداده است و اگر هم سهوا چیزی روی آنتن رفته است، بلافاصله تصویر قطع شده است. اگر یادتان باشد در جام جهانی فوتبال ۱۹۹۴ در ایالات متحده امریکا که بازی*ها به وقت محلی در ساعاتی از عصر و در گرما برگزار می*شد، خیلی از تماشاگران با وضع غیرقابل توضیحی بازی*ها را می*دیدند، به طوری که گاه تصویر لانگ شات آنها هم غیرقابل پخش بود! اما در آن بازی*ها کمترین گاف داده شد و سیما به خوبی از عهده حذف صحنه*ها برآمد!
ولی حالا به ویژه در بازی والیبال با نوعی سهل انگاری مواجهیم که همین سهل انگاری برای خیلی*ها سوال ایجاد کرده است که آیا روال قبلی برچیده شده است؟ و اگر تلویزیون تصاویر آنچنانی را نشان می*دهد که دارند تیم ایران را تشویق می*کنند، چرا به زن*های باحجاب خودمان اجازه ورود به ورزشگاه*ها داده نمی*شود؟ یعنی چرا پخش تصویر بی حجاب زن ایرانی در خارج مجاز است، ولی تصویر باحجاب زن ایرانی در داخل مجاز نیست؟! الان مسأله این است. این پرسش حتی در کامنت*های کاربران خودمان آمده است و زنان حالادوست دارند بدانند می*توانند با حجاب اسلامی برای تشویق ملی پوشان والیبال به استادیوم آزادی بروند یا باید بروند خارج از کشور، تیم شان را تشویق کنند؟
آیدین سیار سریع در صفحه طنز روزنامه قانون و در ابتدای مطلبی با عنوان «صد********اوسیما را د********ر رود********ر بایستی قرار بد********هیم! » نوشته است: امروز بعد******** از مد********ت*ها با نشاط و شاد********ابی از خواب برخاستیم، گفتیم حیف است این نشاط از بین برود********، برای همین لازم د********انستیم که تا گرمیم چند******** پیام برای اشخاص گوناگون ارسال کرد********ه و مواضعمان را بیان کنیم.
جناب آقای عزت*الله ضرغامی، سلام علیکم. عملکرد******** صد********اوسیما د********ر چند******** شب اخیر واقعا غیرقابل توجیه است. یعنی چه این حرکات؟ همسر من د********یشب د********اشت شبکه*ها را بالا و پایین می*کرد********، وقتی به شبکه سه رسید******** صلوات فرستاد******** و رفت روی شبکهviva polska! آیا این صحیح است؟ نکنید******** این کارها را، فرد********ا می*ریزند******** تلویزیون*های ما را هم با د********یش*ها می*برند******** و ما از همین چهار تا فوتبال و والیبال هم می*افتیم. تد********بیری بیند********یشید******** تا سازمان به همان میزان سانسور سابق بازگرد********د********. با تشکر.
اما جدای از این مسأله، چند روزنامه هم به مسأله جدی*تر طرحی برای نظارت جدی*تر بر صداوسیما پرداخته*اند. ابتکار در مطلبی با تیتر «رسانه ملی زیر ذره*بین مجلس» آورده است: طرح اداره سازمان صدا و سیما در مجلس هشتم در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار گرفت و به مجلس نهم رسید؛ حالا این طرح که به اداره یکی از مهمترین نهادهای کشور می*پردازد، آماده است تا در صحن علنی مجلس مطرح شود، طرحی که نمایندگان می*گویند نظارت را بر رسانه ملی جدی*تر می*کند و بر گردش مالی سازمان هم دقت نظر بیشتری خواهد داشت.در طرح جدید، خلأ تلویزیون خصوصی دیده می*شود و حق راه*اندازی تلویزیون بر اساس قانون اساسی همچنان برعهده رسانه ملی است، ضمن این که مجلس بحث*هایی را با شورای عالی مجازی دارد تا تکلیف تلویزیون اینترنتی هم روشن شود، هر چند ممکن است در نهایت حق تلویزیون اینترنتی هم با توجه قانون اساسی، به صداوسیما منحصر شود.
جمشید جعفرپور، عضو کیسیون فرهنگی مجلس* در پاسخ به وجود نداشتن تلویزیون خصوصی در طرح جدید* می*گوید: طبق تفسیری که از قانون اساسی وجود دارد اگر چیزی واقعا رسانه*ی انتقال صدا و تصویر به شکل عام و بدون درخواست باشد، جزو اختیارات صدا و سیماست و تفسیری هم که شورای نگهبان از قانون اساسی دارد، این است که تاسیس تلویزیون منحصرا در اختیار صدا وسیماست؛ اما علی باقری، عضو پیشین کمیسیون فرهنگی، نبود تلویزیون را یک خلأ می*داند و تصریح می*کند: متاسفانه هنوز بخش خصوصی در صداوسیما فعال نشده و خلأ تلویزیون خصوصی در قانونی که می*خواهد تصویب شود دیده می*شود، قانون اساسی، این مسأله را در اختیار رهبری قرار داده و رهبری می*توانند کارهایی انجام دهند که تلویزیون خصوصی ترویج *و بخش خصوصی در بخش*های فرهنگی فعال شود.
روزنامه بهار به سراغ رییس کمیسیون فرهنگی مجلس رفته *که با تأکید بر عدم احساس نیاز در شرایط کنونی گفته است: مجلس مقاومتی برای راه*اندازی تلویزیون خصوصی ندارد. بهار نوشته است: تلویزیون خصوصی بحثی تمام*نشدنی و مطالبه*ای بی*پاسخ؛ مجلس قانون مربوط به صداوسیما را اصلاح کرد، اما قفل ملی*ماندن رسانه باز نشد. براساس قانون اساسی جمهوری*اسلامی تنها رسانه ملی اجازه فعالیت در این راستا را دارد. هرچند همواره و در دوره*های مختلف بسیاری از گروه*های سیاسی و فرهنگی بر ضرورت وجود تلویزیون*های خصوصی تاکید داشته*اند، اما همچنان این قاب تصویر دست*نیافتنی است. در دوره*های متعدد بارها منتخبان مردم در قامت ریاست*جمهوری در این باب سخن گفته*اند و هر*از*گاهی موجی به راه می*افتد، اما تا به حال فکری برای این سیگنال*های سرگردان نشده است. حسن روحانی، پیروز انتخابات ریاست*جمهوری یازدهم، از ضرورت رسانه*های آزاد و فضای باز در ارائه اطلاعات می*گوید، نیازی که دنیای بدون مرز امروز راهی برای برون*رفت از آن همواره جلوی پای انسان می*گذارد. علی طاهری، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، در گفت*وگو با «بهار» می*گوید: اگر احساس شود جامعه به تلویزیون خصوصی نیاز دارد مجلس در برابر خواست مردم مقاومتی نخواهد کرد و برای بهتر زندگی*کردن مردم هر کاری خواهد کرد.
رکورد** ۶ میلیارد** و ۵۴۵ میلیون تومانی د**ومین حراج تهران
روزنامه*های امروز به حراج آثار هنری در تهران پرداخته*اند. بهار با اشاره به این که همه شگفت*زده شدند، حراج تهران را اتفاق ۶/۵* میلیارد تومانی نامیده *و نوشته است: ۶ میلیارد و ۵۴۵*میلیون تومان رکوردی بود که در دومین حراج تهران برای فروش آثار هنری ایران به جا گذاشته شد؛ رکوردی که رضا کیانیان برای عکس با رقم ۵۰*میلیون تومان به جا گذاشت، فروش اثری از مجموعه تنه درختان سهراب سپهری با قیمت ۷۰۰*میلیون تومان که دوبرابر قیمت پایه به فروش رفت، *آثاری از تناولی که بیش از نیم*میلیارد تومان فروش رفت و بسیار اتفاقات دیگر، تنها شگفتی*های کوچکی از این حراجی بودند، همان*طور جوانانی که گاه برای اولین *بار در این حراجی شرکت داشتند، توانستند آثارشان را چندین *برابر قیمت تعیین *شده به فروش برسانند.
حالا می*توان بعد از نزدیک به یک *دهه «حسرت» کریستی را رها کرد. می*شود فراموش کرد که بزرگ*ترین حراج خاورمیانه می*توانست در ایران باشد و به دلایلی این اتفاق رخ نداد. می*شود دلخوش داشت به «حراج تهران»؛ حراجی که می*رود تبدیل به یکی از مهمترین بازارهای هنرهای تجسمی کشور تبدیل شود، حراجی که می*تواند پاسخی به علاقه فزاینده به آفرینش*های هنری و تلاشی برای دستیابی به شاخص*ترین آثار هنر مدرن و معاصر ایران در شرایطی مطلوب باشد. برگزار*کنندگان حراج همه*شان سال*ها سابقه حضور در مهمترین حراجی*های دنیا را دارند؛ کریستیز و بونامز و… . شاید به همین دلیل است که همه*چیز تا این اندازه دقیق و با برنامه*ریزی است. همه آثار – در اقدامی کم*سابقه و شاید بی*سابقه ـ به فروش می*روند و قیمت بالاتر از آن می*شود که مورد انتظار است.
شرکت*کنندگان در حراجی باید از قبل ثبت*نام کرده باشند و بنابراین تنها آنانی که از قبل شماره مزایده را دریافت کرده*اند، مجاز به شرکت در حراج* هستند. چهره*های مهمی در مراسمی که در سالن باشکوه هتل آزادی برگزار شد، حضور داشتند. از هنرمندان گرفته تا آن*هایی که بخت*های اول وزارت ارشاد در دولت بعدی به شمار می*روند؛ احمد مسجدجامعی، محمدعلی زم، سیدمحمد بهشتی و همچنین مرتضی کاظمی. آن*هایی که خاطرات خوش هنرمندان در سه دهه اخیر را در دولت اصلاحات رقم زدند و البته باید به این*ها «علیرضا سمیع*آذر» را نیز اضافه کرد که مدیر موزه هنرهای معاصر بود و حالا خودش یک*تنه کار دولتی*ها را انجام می*دهد. تلاش*های او در این سال*ها سبب شد تا برخلاف همه حوزه*های دیگر، هنرمندان عرصه تجسمی بی*نیاز از هر اما*و*اگر دولتی، به کار خودشان ادامه دهند و خوب هم ادامه دهند.
قانون هم نوشته است که د**ومین حراج تهران، آثار هنر مد**رن و معاصر ایران، با فروش ۶ میلیارد** و ۵۴۵ میلیون تومان، عصر جمعه هفتم تیر ماه ۱۳۹۲ د**ر هتل پارسیان آزاد**ی تهران، شبی ماند**گار و جریان*ساز برای اقتصاد** هنر ایران رقم زد**. به گزارش «قانون»، د**ومین حراج تهران با ارائه ۸۲ نقاشی، مجسمه و عکس از ۷۹ هنرمند** ایران برپا شد** که د**ر آن چند**ین رکورد** د**ر بازار د**اخلی هنر ایران شکسته شد**: فروش یک اثر هنری به مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان (اثری متعلق به سهراب سپهری از مجموعه تنه د**رختان) فروش صد** د**رصد**ی همه آثار، فروش ۱۶ اثر بالای ۱۰۰ میلیون تومان و از آن مهم*تر مجموع فروش ۶ میلیارد** و ۵۴۵ میلیون تومان همه د**ستاورد***های بزرگی بود** که شامگاه هفتم تیرماه ۱۳۹۲ را به شبی تاریخ*ساز برای هنرهای تجسمی و جامعه هنری ایران بد**ل ساخت.
د**ر ابتد**ای این مراسم، علیرضا سمیع*آذر، مد**یر حراج تهران، با یاد** کرد**ن از هنرمند**ان بزرگی که د**ر یک سال اخیر د**ار فانی را ود**اع گفتند**، شرایط و مقررات این حراج را اعلام و به طور رسمی این روید**اد** سالانه را آغاز کرد** و مانند** سال گذشته چکش «حراج تهران» را به «رضا کیانیان»، بازیگر و عکاس صاحب*سبک سپرد**. د**ر این حراج سه ساعته، بالاترین رکورد** فروش به نقاشی زیبایی از نقاش و شاعر مشهور ایرانی زند**ه*یاد** «سهراب سپهری» تعلق گرفت؛ اثری از مجموعه «تنه د**رختان» وی که د**ر سال ۱۳۴۹ با رنگ روغن روی بوم خلق شد**ه است. این تابلو ۷۰۰ میلیون تومان، د**و برابر تخمین اولیه به فروش رسید**.
د**ومین رکورد*** به طور مشترک به اثر د**یگری از سپهری و مجسمه «هیچ» برنزی «پرویز تناولی» رسید** که هر یک ۵۶۰ میلیون تومان فروخته شد**. اثر سپهری نمونه تحسین*برانگیز از نقاشی*های این هنرمند** د**ر استفاد**ه از فضاهای خالی است که د**ر ابعاد** ۸۰ د**ر ۱۲۰ با رنگ روغن روی بوم خلق شد**ه است؛ اما نکته جالب توجه د**رباره «هیچ» این است که این مجسمه که د**ر اند**ازه ۲۵ د**ر ۳۰ د**ر ۱۰۰ د**ر سال ۱۳۸۴ خلق شد**ه، شماره یک از تعد**اد** ۶ نسخه است. «آن» سری تازه*ای از «سید**محمد** احصایی» ۴۰۰ میلیون تومان، «حسین زند**ه*رود**ی» ۳۰۰ میلیون تومان، «رضا د**رخشانی» ۲۷۰ میلیون تومان، «کوروش شیشه*گران» ۲۲۰ میلیون تومان، نقاشی خط «طره » «نصرا… افجه*ای» ۱۹۰ میلیون تومان، اثری از «مسعود** عربشاهی» ۱۷۰ میلیون تومان، تابلویی از «بهمن محصص» ۱۶۰ میلیون تومان، اثر زند**ه*یاد** «فرید**ه لاشایی» ۱۵۰ میلیون تومان، اثری د**یگری از «مسعود** عربشاهی » ۱۴۰ میلیون تومان، نقاشی*ای از مجموعه «خاطرات انهد**ام» آید**ین آغد**اشلو و نیز یک نقاشی*خط از «صد**اقت جباری» هر یک به مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان، زند**ه یاد** «منصوره حسینی » ۱۱۰ میلیون تومان و «هیچ » فایبرگلاس آبی رنگ «پرویز تناولی» ۱۰۰ میلیون تومان د**یگر آثاری بود**ند** که بالای ۱۰۰ میلیون تومان به فروش رسید**ند**.
تحقیر مردم قابل قبول نیست یا وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم و در آینده هم نخواهم بود
سخنان دیروز رئیس جمهور منتخب در همایش افق رسانه مورد توجه همه روزنامه*های امروز قرار گرفته است. اعتماد مهمترین فرازهای این سخنرانی را به صورت زیر آورده است:
*تحقیر مردم قابل قبول نیست
*کابینه فراجناحی، شایسته سالار و اعتدالگرا تشکیل می*دهم
*شادی حق مردم است، نباید سخت بگیریم
*اعتدال در سیاست خارجی نه تسلیم، نه ستیز، نه انفعال و نه تقابل است
*هیچ کس در ایران فراتر از قانون نیست
*حق تحقیر هیچ کشوری را نداریم
*همه باید به خوبی پیام این انتخابات را بگیرند و به آن احترام بگذارند
*حکومت مشروع از آزادی رسانه نمی*ترسد
*به وعده*هایم وفادارم
*رأی همه محترم است، اما دولت بر اساس رأی اکثریت قدم برمی*دارد
*آنها که رأی ندادند، پشیمانند
*انتخابات اخیر به همه شبهات درباره مشروعیت نظام پاسخ داد
*نمی*شود اگر ظلمی در کشور دشمن رخ داد، بگوییم ظلم است و اگر در کشور دوست همین اتفاق افتاد، بگوییم ظلم نیست یا کم ظلم است.
این در حالی است که تهران امروز و کیهان ترجیح داده*اند بخشی از سخنان روحانی را برجسته کنند که در تهران امروز با تیتر «اتمام حجت حسن روحانی با احزاب» به صورت زیر آمده است: حسن روحانی روز گذشته در همایش ملی افق رسانه حضور داشت وی در سخنان خود تاکید کرد کابینه من یک کابینه کاملا فراجناحی خواهد بود و تکیه آن بر شایستگی خواهد بود و از آنجا که این دولت هیچ تعهدی به هیچ حزب و جناحی نداده است، وامدار هیچ حزب و جناحی هم نیست.روحانی افزود: شایسته*ترین افراد از هر حزب و جناحی که باشند، البته به شکل اعتدال و میانه*روی برای خدمت به مردم برگزیده خواهند شد و من از هم*اکنون از تمام کارشناسان و مدیران در تمام دستگاه*های دولتی تقاضا می*کنم خودشان را برای خدمت به دولت آینده آماده کنند و اگر نظری دارند، فکر و نظر خود را منتقل کنند و همه دست به دست هم بتوانیم خدمت بیشتر و بهتر برای این مردم داشته باشیم.
سهم اصولگرایان را بدهید!
شیوه برخورد اصولگرایان و نتیجه انتخابات و منتخب جدید مردم، امروز هم مورد توجه روزنامه*ها قرار گرفته است.
ابتکار در سرمقاله خود به قلم فضل الله یاری نوشته است: تجربه هشت سال دولت اصلاحات و وضعیت عجیبی که در برابر خاتمی شکل گرفته بود (هر ۹ روز یک بحران ) نشان می*دهد که برخی اصولگرایان حتی اگر شکست خورده یک انتخابات بزرگ باشند اما هنوز از موقعیت*هایی در نظام سیاسی کشور برخوردارند که می*توانند جلوی هر تغییری را بگیرند.حتی اگر رئیس جمهوری، رای قاطع مردم را با خود داشته باشد. تحریک گروهی با این سابقه و امکانات و به رخ کشیدن مداوم شکست سیاسی آنان، نه تنها آنان را وادار به پذیرش این شکست نمی*کند بلکه از آنان چهره ای می*سازد که می*تواند با نفوذ خود جلوی برنامه*های خواسته شده از سوی مردم را بگیرد تا از این منظر ناتوانی رقیب را اثبات کند. برخی از اصولگرایان نشان داده اند که نمی*خواهند برخی از اقدامات مهم در فضای داخلی و خارجی به پای رقیب نوشته شود و خواستار آن هستند که سهمی در این مورد داشته باشند. «هدفمندی یارانه*ها» که در دولت*های گذشته با اقبال این جناح همراه نشد، با همراهی گسترده آنان در دولت اصولگرای احمدی نژاد میسر شد. «رابطه با آمریکا» که در دولت*های*هاشمی و خاتمی به تابوئی دور از دسترس تبدیل شده بود، در دولت نزدیک به اصولگرایان بارها آزمایش شد.
اصولگرایان می*توانند *هر گاه بخواهند، بخشی از هواداران خود را به میدان آورده و تحت عنوان «امت حزب الله» یا «خانواده*های شهدا» و عناوین ارزشی دیگر جلوی برخی از اقدامات دولت*های مخالف را بگیرند، در حالی که در برابر اقدامات مشابه دولت خودی سکوت تجویز می*کنند. این وجه از چهره اصولگرایی نیز می*تواند از سوی صاحبان این پیروزی مورد توجه قرار گرفته و سبب شود تا چندان بر طبل شکست آنان کوبیده نشود و آنان را به گروهی گارد گرفته در برابر خواسته*های مردم تبدیل نکند.
آرمان با انتقاد از بخشی از اصولگرایان، آنها را متهم کرده است که نعل وارونه می*زنند. در این مطلب آمده است: در فضای پیشا انتخاباتی مجلس نهم گروهی خودرا در عرصه سیاسی عرضه داشت که به تندروی شهره عام و خاص بود، جبهه پایداری پایه*گذار انشقاق در جریان اصولگرایی شد و همقطاران دیروز را طرد و تقبیح کرد چرا که معتقد بود آنان آنگونه که بایسته و شایسته است به موضع*گیری نمی*پردازند و عیار اصولگرایی آنان خالص نیست. حال همین عده که نوع مواضع و دیدگاه*هایشان بر همگان آشکار است چرخشی عجیب و غیر*منتظره داشته*اند. در آخرین نمونه قاضی*زاده سخنگوی جبهه پایداری در گفت*وگو با سایت خانه ملت عنوان داشته است: آقای روحانی در نشست خبری*اش پس از انتخابات ریاست*جمهوری مواضعی گرفت که اگر قبلا بیان کرده بود ما در انتخابات به او رای می*دادیم! گفتاری که نه با مشی ارکان و اجزای جبهه پایداری همخوانی دارد و نه واقعیت میدانی راانعکاس می*دهد چرا که روحانی در کنفرانس خبری هیچ تغییر ملموسی در گفتار خود نداد و عین به عین همان سیاست*هایی که در ایام تبلیغات اعلام می*داشت را با لحنی دیپلمات*گونه و در شأن ریاست جمهوری با خبرنگاران خارجی و داخلی مطرح کرد و این گفتار قاضی*زاده یا از روی تغافل است یا آن که قصدی جز مصادره به مطلوب را نمی*توان از آن برداشت کرد. رویکردی که با واقعیت هیچ تطابقی نداشته و جز وارونه*نمایی نمی*توان بر آن نامی گذاشت
اعتماد از زبان یکی از نمایندگان مجلس ششم گفته است که افراطیون باید به حاشیه رانده شوند. علی شکوری راد با بیان اینکه در این دوره نیز افراطیون همچون دوره*های قبل به هیچ صراطی مستقیم نخواهند شد، گفته: افراطیون اصلاح پذیر نیستند و این طبیعت آنها است اما نباید برخوردی که با آنها می*شود نیز تند باشد، افراطی*گری آنها اقتضا نمی*کند که همانند خودشان با آنها برخورد کنیم باید انرژی زیادی صرف کرد تا دایره عمل آنها محدود شود و به حاشیه رانده شوند. شکوری راد با اشاره به اینکه افراط*گرا*ها از هر وسیله*ای بهانه*ای برای تخریب درست خواهند کرد، گفت: به همین دلیل است که ما آنها را افراطی می*نامیم چرا که هیچ منطقی در کارشان وجود ندارد بنابراین به نظر می*رسد شرایط اقتصادی یکی از شرایطی است که تلاش می*شود از مشکلات آن برای تحریک مردم و دشمنان علیه دولت استفاده شود اما با درایتی که از روحانی سراغ داریم به نظر نمی*رسد آنها چندان در این مخالفت*های خود موفق شوند.
  پاسخ با نقل قول
پاسخ

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعالاکنون ساعت 00:24 برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0

سايت منتيس سيسيکم بزرگترين انجمن شرينگ در سال 1391 تاسيس شده است و همواره کوشيده است تا بهترين و با کيفيت ترين اکانتهاي سي سي کم را به مشتريان خود ارائه دهد . همچنين سايت منتيس سيسيکم بر گرفته از بهترين اموزشها در زمينه ماهواره و تعميرات و ديگر موارد ميباشد
PostMan By Cultural Forum | Study at Malaysian University