نمایش پست تنها
قدیمی 01-03-2013, 11:50   #20
ABOY FROM BACK
مهمان

ABOY FROM BACK آواتار ها

برنامه های من و تو پنجشنبه 14 دی

06:00
موزیک
برنامهٔ موزیک یک مجله خبری هنریست که هر هفته سه شنبه ها پخش میشود. شما در این برنامه با جدیدترین ترانه-ها و موزیک...

06:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

07:00
من و تو + - چهارشنبه ۱۳ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

08:00
گوشه- های پنهان شهر - سنگاپور
در درون و پیرامون شهرهای پرهیاهوی آسیا، می-توان دنیا هایی پنهان را کشف کرد. دنیا هایی سرشار از کاخ- ها و معابد...

09:00
مدار ۳۶۰ درجه - ژاپن و ناو بر هواپیما
نوامبر ۱۹۴۲. برای خدمه ی ناو هواپیمابر یو.اس.اس اینترپرایز، جنگ هرگز تا این اندازه شخصی نبوده است. "ای بزرگ" تنها ناو ...

10:00
موزیک
برنامهٔ موزیک یک مجله خبری هنریست که هر هفته سه شنبه ها پخش میشود. شما در این برنامه با جدیدترین ترانه-ها و موزیک...

10:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

11:00
آفرینش زمین - گراند کنیون
گراند کنیون تقریبا ۴۸۰ کیلومتر طول و بیش از ۶.۱ کیلومتر عمق دارد. می-توان چهار ساختمان امپایر استیت را در درون این...

12:00
هنرنامه - فرانسه
در برنامه هنرنامه سروناز به کشورهایی سفر میکنه که سبک- های مهم هنر در آنها شکل گرفتن. در هر قسمت با برگشتن به محلِ ...

12:30
گوشه- های پنهان شهر - سنگاپور
در درون و پیرامون شهرهای پرهیاهوی آسیا، می-توان دنیا هایی پنهان را کشف کرد. دنیا هایی سرشار از کاخ- ها و معابد...

13:30
مجموعه کلاسیک--- های ایرانی- - تارهاى پشم و مسجد جامع اصفهان و آبادان‎
مجموعه مستندهای کلاسیک ایرانی ادامه دارد. در این برنامه ی یک ساعتی، سه مستند را خواهیم دید که در ستایش هنر ایرانیان...

14:30
موزیک

15:00
من و تو + - چهارشنبه ۱۳ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

16:00
مدار ۳۶۰ درجه - ژاپن و ناو بر هواپیما
نوامبر ۱۹۴۲. برای خدمه ی ناو هواپیمابر یو.اس.اس اینترپرایز، جنگ هرگز تا این اندازه شخصی نبوده است. "ای بزرگ" تنها ناو ...

17:00
آفرینش زمین - گراند کنیون
گراند کنیون تقریبا ۴۸۰ کیلومتر طول و بیش از ۶.۱ کیلومتر عمق دارد. می-توان چهار ساختمان امپایر استیت را در درون این...

18:00
جواب
در "جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است .در این برنامه امید سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از...

18:30
دنیای گربه--- ها - قسمت هفتم
در این قسمت از برنامه دنیای گربه- ها ، با نژاد گربه ترک، نژاد اسنوشو، چارترو، بنگال، گربه خانگی اهلی، گربه--...

19:30
نهایت خطر - قسمت پنجم
صبح دوشنبه، بیست و نهم اوت ۲۰۰۵. توفان "کاترینا"، وارد منطقه-ی ساحلی "لوئیزیانا" و "میسیسیپی" می-شود. توفان حاره-ای...

20:30
سینما, سینما
برنامهٔ سینما سینما، از شبکه من و تو به بررسی سینمای ایران و جهان می--پردازد. ما تلاش بر آن داریم که آخرین و...

21:30
اتاق خبر

22:00
مارچ لندز - قسمت پنجم
در سال ۱۹۶۸ ، پل از روت میخواهد تا همراه او مارچ لندز را ترک کند، این در حالیست که مشکلات میان رابرت و اولین به اوج...

23:00
ویژه برنامه - مخلوقات سیاهی
مخلوقات سیاهی، یک برنامه ویژه یک ساعته است که بینندگان را به سفری به این منطقه ممنوعه می-برد تا نشان دهد که موجودات...