نمایش پست تنها
قدیمی 01-05-2013, 09:29   #21
ABOY FROM BACK
مهمان

ABOY FROM BACK آواتار ها

برنامه های من و تو شنبه 16 دی

06:00
فوتبال موندیال - قسمت ۱۱۸
این هفته در برنامه- ی فوتبال موندیال، به شرق آفریقا رفته و قدیمی- ترین تورنمنت بین- المللی این قاره رو مرور...

06:30
جفت شیش
برای اولین بار من و تو ۱ مسابقات تخت نرد رو به صورت تلویزیونی بین ایرانیان لندن برگزار کرده. این برنامهٔ بسیار ...

07:00
دکتر کپی - سری هفتم ، قسمت پنجم
در اولین برنامه سال ۲۰۱۳ دکتر کپی مروری میکنیم بر انتخابات کشورهای مختلف در سال ۲۰۱۲ میلادی و همچنین نگاهی به یکی...

07:30
جاده----- های مرگ - ریزش و رانش
گروه تازه- کار تینو رودریگز و تیم زیکور بشکه- های بنزین رو در جاده- هایی که دینامیت در اونها کار گذاشته شده، حمل...

08:30
ویژه برنامه - Annual American Music Awards 2012
چهلمین مراسم American Music Awards در نوامبر سال ۲۰۱۲ در لوس آنجلس برگزار شد و خوانندگان معروف زیادی در آن شرکت ...

10:30
ویژه برنامه - فرمانروایان, از بابل تا بغداد
تاریخ عراق با خون نوشته شده است . سلاطین باستان که اولین ارتش های جهان را هدایت می کردند تنها به ...

12:30
در اولین برنامه سال ۲۰۱۳ دکتر کپی مروری میکنیم بر انتخابات کشورهای مختلف در سال ۲۰۱۲ میلادی و همچنین نگاهی به یکی...

13:00
فوتبال موندیال - قسمت ۱۱۸
این هفته در برنامه- ی فوتبال موندیال، به شرق آفریقا رفته و قدیمی- ترین تورنمنت بین- المللی این قاره رو مرور...

13:30
آیا میدانستید؟ - شلوار جین، لیوان شراب
در این برنامه از مجموعه- ی "آیا میدانستید" لباس- های جین، در دنیای امروز، چه در هنگام کار، و چه در دنیای مد و...

14:00
جفت شیش
برای اولین بار من و تو ۱ مسابقات تخت نرد رو به صورت تلویزیونی بین ایرانیان لندن برگزار کرده. این برنامهٔ بسیار ...

14:30
ویژه برنامه - Annual American Music Awards 2012
چهلمین مراسم American Music Awards در نوامبر سال ۲۰۱۲ در لوس آنجلس برگزار شد و خوانندگان معروف زیادی در آن شرکت ...

16:30

17:00
جاده----- های مرگ - ریزش و رانش
گروه تازه- کار تینو رودریگز و تیم زیکور بشکه- های بنزین رو در جاده- هایی که دینامیت در اونها کار گذاشته شده، حمل...

18:00
جهان ورزش - سری ۲، قسمت ۵۳
این هفته در برنامه- ی جهان ورزش، ورزشکارانی را معرفی می-کنیم که به گمانمان در سال ۲۰۱۳ از آنها بیشتر خواهیم شنید....

19:00
ویژه برنامه - مخلوقات سیاهی
مخلوقات سیاهی، یک برنامه ویژه یک ساعته است که بینندگان را به سفری به این منطقه ممنوعه می-برد تا نشان دهد که موجودات...

20:00
من و تو + - شنبه ۱۶ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

21:00
جواب
در "جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است .در این برنامه امید سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از...

21:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

22:00
داستانهای خانواده فورسایت - قسمت سوم
ایرن و بوسینی تصمیم دارند با تمام شدن کار خانه، با یکدیگر فرار کنند. ولی سومز دوباره از ولخرجی- های بوسینی خشمگین است ...

23:00
ما و فرازمینی- ها - پایه گذاران آمریکا
معنای نماد های مرموزی که در سرتاسر "واشینگتن دی.سی" به چشم می-خورند، چیست؟ آیا بنیان- گذاران ایالات متحده، اطلاعاتی...