نمایش پست تنها
قدیمی 01-06-2013, 22:51   #1
Federal.Police
کاربر فعال

Federal.Police آواتار ها

تشکر شده 52 بار در 45 ارسال
m شیوه نوین و آسان جهت نصب ال ان بی ها در ماهواره های مجاور هم+عكس و فيلم

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
این روشی که خدمتتون امروز عرض میکنم رو چند وقت پیش به ذهنم رسید ولی چون شخصا تست نگرفته بودم تا امروز خدمتتون نگفتم و بالاخره دیروز تست کردم و نتیجه خوبی داشت در این روش که مناسب برای ماهواره های مجاور هم میباشد ما از 2 فیت هورن استفاده میکنیم و فقط کافیست قسمت نگه دانده 3 میل به فیت هورن را برش بزنیم این نوع اتصال نسبت به اتصال با قیچی فلزی مزیت های بهتری دارد اول از همه از لحاظ پایداری و ثابت ماندن همانند قیچی فلزی است دومین مزیت وزن سبکتر از قیچی فلزی سوم و مهم تر از همه حذف قطعه فلزی قیچی از مسیر عبور امواج که با این روش کمترین مانع در جلو امواج قرار میگیرد من برای مثال یک نصب را با این روش برایتان انجام دادم 6 ال ان بی بر روی یک دیش 90 سانتیمتری که در سمت راست ال ان بی هاتبرد که مرکزیت است بطور پیوسته و ماهواره هار مجاور هم نصب کردم و در سمت چپ هاتبرد از 2 ماهواره با فاصله که بجای قیچی فلزی از 2 فیت هورن و یک تکه سیخ سوراخ شده استفاده کردم که ضمن محکم بودن سایه بسیار کمتری در مسیر امواج درست میکند من از این نصب 2 هدف داشتم 1-دوستان بهتر متوجه عرض بنده شوند 2-دوستان مطمئن شوند که نصب 6 ال ان بی بروی دیش 90 فقط موضوع آموزشی نیست و بلکه کاملا کاربردی است بنده کمترین سیگنالی که دریافت نمودم 70 درصد آن هم مسیر ماهواره thor بود برای اطمینان بیشتر کلیپ تست هر 6 مسیر راهم برایتان قرار میدهم در این روش که برای دوستانیکه تجربه کمتری دارند بسیار مفید است محدوده محل قرار گیری ال ان بی ها حدودا مشخص میشود و فقط نیاز به کمی جابجایی دارد همچنین این امکان وجود دارد که جهت ال ان بی به بالا و پایین چپ و راس کاملا امکان پذیر بوده و قابل تنظیم است روش راحت و بی دردسر ولی کاربردی و جالب است تصاویر را برایتان قرار میدهم که خود گویای چگونگی کار است امیدوارم برایتان مفید واقع شود با تشکر babico

تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 10.jpg (48.3 کیلو بایت, 68 نمایش)
فایل های پیوست شده
نوع فایل: zip New-.zip (755.6 کیلو بایت, 349 نمایش)
Federal.Police آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول