نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2012, 20:50   #2
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

الشراووي با ميلان تمديد کرد

استفان الشراووي عصر روز 4شنبه قراردادش با باشگاه روسونري را تا سال 2017 تمديد کرد .

استفان الشراووي،ستاره جوان و ملي پوش زير 21 ساله هاي تيم ملي ايتاليا عصرروز 4شنبه قرارداد خود را با باشگاه ميلان تمديد کرد.

او که پيش از اين به صورت مالکيت مشترک در انحصار دو باشگاه جنوا و ميلان بود ،سرانجام پس از درخشش در فصل اخير سري آ موفق شد تا نظر سران ميلان را به خود جلب کند تا در نهايت ميلان او را با قراردادي 5 ساله بخدمت بگيرد.

گفتني است که اين انتقال در کل براي ميلان مبلغي حدود 20 مليون يورو هزينه داشته است.

اين مهاجم جوان ميلان در ماه اکتبر 20 ساله مي شود و موفق شده تا در 22 بازي سري آ 2 گل براي ميلان به ثمر برساند.

استفان الشراووي که از تمديد قرارداد خود تا 5 سال ديگر با اين باشگاه خوشحال است، در تازه ترين صحبت هاي خود اعلام کرد که علاوه بر اين موضوع، ازاحتمال بازگشت کاکا به ميلان نيز غرق در شادي است.

او در مصاحبه با گتزتا دلوسپورت گفت :" از تمديد قراردادم بسيار خوشحال هستم و اميداورام اين فصل عملکرد خوبي داشته باشم تا در نهايت بهتر شوم.اميدوارم که فرصت و زمان بيشتري براي بازي کردن برايم فراهم شود"

پس از خروج زلاتان ,سيلوا,نستا,اينتزاگي,سيدورف ,گتوزو,زامبروتا و فن بومل به نظر مي رسد اعتماد به جوانان در راس دستور کار آلگري قرار دارد و الشراووي فرصت بيشتري براي اثبات خود خواهد داشت.

او همچنين در رابطه با انتقال احتمالي کاکا از مادريد به ميلان نيز نظرات خود را بيان کرد:"احتمال اينکه کاکا هم تيمي من در ميلان شود ،رويايي است که مي تواند به حقيقت بپيوندد. او هميشه بت و سمبل من بوده است."

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول