نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2012, 20:50   #3
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

مونتولیوو: میلان بدون زلاتان و تیاگو سیلوا هم باشگاه بزرگی است

میلانی ها دو ستاره اصلی شان را هفته گذشته به پاری سن ژرمن واگذار کردند
سایت گل- ریکاردو مونتولیوو، هافبک جدید میلان، تاکید کرد که این تیم علی رغم از دست دادن زلاتان و تیاگو سیلوا در این تابستان همچنان تیم بزرگی است.

میلانی ها دو ستاره اصلی شان را هفته گذشته به پاری سن ژرمن واگذار کردند؛ در حالی که بازیکنان باتجربه ای مانند نستا، گتوزو، زامبروتا، سیدورف و اینزاگی نیز در پایان فصل گذشته از تیم کنار گذاشته شده بودند.

با این وجود، مونتولیوو، که یکی از خریدهای تابستانی روسونری است، معتقد است تیم آلگری همچنان یکی از بهترین های سری آ است.

او در گفتگو با گاتزتادلو اسپورت گفت:" فکر نمی کنم میلان دچار مشکل باشد. در این که ما دو بازیکن بزرگ را از دست دادیم، شکی نیست.

اما میلان قبل از زلاتان و تیاگو هم باشگاه بزرگی بود و بدون آنها هم باشگاه بزرگی است. حضور در میلان در سرنوشت من بود. من وقتی شش ساله بودم، می توانستم به تیم پایه باشگاه بپیوندم اما پدر و مادرم فکر می کردند من باید نزدیک خانواده باشم.

به همین دلیل من در سیستم جوانان آتالانتا رشد کردم؛ هرچند پدرم طرفدار میلان بود."

او همچنین در مورد پست مورد علاقه اش گفت:" دوست دارم در کجای زمین بازی کنم؟ می توانم بگویم که دوست ندارم به عنوان هافبک هجومی به میدان بروم."
مونتولیوو در یورو 2012 توسط پراندلی پشت سر مهاجمان به کار گرفته شد اما چندان از این مسئله راضی نبود و قصد ندارد در میلان نیز این اتفاق رخ دهد.
او در دیدار شب گذشته مقابل چلسی به عنوان هافبک دفاعی به میدان رفت.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول