نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2012, 21:11   #6
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

خبر رسمی: رابین فن پرسی به منچستریونایتد پیوست

این ستاره هلندی امروز و بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه منچستریونایتد، با این باشگاه قرارداد امضا کرد.

سایت گل- رابین فن پرسی، ستاره هلندی آرسنال، با قراردادی 4 ساله به باشگاه منچستریونایتد پیوست.

این ستاره هلندی امروز و بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه منچستریونایتد، با این باشگاه قرارداد امضا کرد.

یونایتدها در اولین هفته از رقابت های فصل جدید لیگ برتر، دوشنبه مقابل اورتون قرار خواهند گرفت و احتمالا فن پرسی در این دیدار از ابتدا به میدان خواهد رفت.

سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، با ابراز خوشنودی از خرید فن پرسی گفت:" رابین یک مهاجم در کلاس جهانی است و این را با رکوردی که در لیگ برتر و فوتبال اروپا به جا گذاشته، ثابت کرده است.

نیازی نیست در مورد توانایی های او به هواداران مان توضیح بدهیم. او در دیدارهای زیادی مقابل ما بازی کرده و گل های زیادی به ثمر رسانده است. تحرک، تمام کنندگی و کیفیت کلی او فوق العاده است."

فن پرسی نیز در اولین صحبت هایش به عنوان بازیکن منچستریونایتد گفت:" پیوستن به منچستریونایتد یک افتخار است. من به دنبال این هستم که راه مهاجمان بزرگ منچستریونایتد را ادامه بدهم و با استفاده از تجربه ام، به تیم کمک کنم تا برای کسب جام های بیشتر تلاش کند. نمی توانم بیش از این برای بازی با پیراهن منچستریونایتد صبر کنم."

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول