نمایش پست تنها
قدیمی 08-24-2012, 21:12   #7
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

صاحبه سر الکس با MUTV درباره خرید ون پرسی
"من خیلی خوشحالم که بالاخره موفق شدیم او را به خدمت بگیریم .پروژه بسیار سختی بود و اگر بخواهم با شما روراست باشم اصلا اسان نبود .همانطور که امروز در روزنامه ها دیدید ارسن ونگر اصلا مایل نبود که رابین را به بفروشد اما خود این پسر میخواست که به ما بپیوندد و این از همه مهمتر است.او چندین پیشنهاد بسیار خوب دیگر را بخاطر چالشی به نام پیوستن به بزرگترین باشگاه جهان رد کرد .من فکر میکنم که این فوق العاده است .
"من خیلی خوشحالم که بالاخره موفق شدیم او را به خدمت بگیریم .پروژه بسیار سختی بود و اگر بخواهم با شما روراست باشم اصلا اسان نبود .همانطور که امروز در روزنامه ها دیدید ارسن ونگر اصلا مایل نبود که رابین را به بفروشد اما خود این پسر میخواست که به ما بپیوندد و این از همه مهمتر است.او چندین پیشنهاد بسیار خوب دیگر را بخاطر چالشی به نام پیوستن به بزرگترین باشگاه جهان رد کرد .من فکر میکنم که این فوق العاده است .

این مسئله که او خودش بسیار مایل بود که به الدترافورد بیاید چقدر مهم است ؟

در واقع همین خواست او باعث شد که این انتقال عملی شود .اگر او پیش مسئولان ارسنال نرفته بود و به ان ها نگفته بود که "ببینید ، من میخواهم به منچستر یونایتد بروم " من فکر نمیکنم همچین انتقالی به سرانجام میرسید .تنها مشکل به توافق رسیدن با ارسنال بر سر قیمت بود وگرنه خود این پسر شدیدا مشتاق یونایتدی شدن بود .

در سال های اخیر ما اصولا بازیکنان جوانی که در ابتدای راه هستند را خریدیم ،ایا مورد ون پرسی ان قدر خوب بود که نمیشد ازش گذشت ؟

من فکر کنم که فصل گذشته هیچ کس فکر نمیکرد که ون پرسی روزی به یونایتد بیاید خود من هم اصلا همچین فکری نمیکردم اما وقتی که دیدم او از تمدید قرارداد سر باز زد و به طور عمومی اعلام کرد که قراردادش را تمدید نمیکند ان موقع بود که ما به خرید او علاقه مند شدیم . من با دیوید گیل صحبت کردم و او هم با خانواده گلیزر تماس گرفت تا منابع لازم برای خرید رابین فراهم شود .اما این جریان برای چند ماه پیش است .این ماجرا بسیار طولانی و سخت بود اما خوشبختانه ما موفق شدیم که کار را تمام کنیم .

ایا این خرید یک جور اعلامیه از طرف یونایتد به بقیه است که ما امدیم که جام را پس بگیریم ؟ چون تمام افراد مرتبط با باشگاه بسیار از این خرید خوشحال هستند ؟

من فکر میکنم که این اتفاق به همه روحیه داده است .به من گفته شده که دیروز از ساعت 7 صبح بسیاری از طرفدارها جلوی بیمارستان بودند تا رابین را ببینند .حتی یک پسر بچه روی ویلچر هم انجا بوده که رابین با او عکس انداخته و بهش امضا داده که من امیدوارم همه فوتبالیست ها چنین کارهایی انجام دهند .من فکر میکنم که حالا که همه کارها انجام شد و قراداد امضا شد همه خوشحال هستند .

ایا خرید رابین باعث مشکل تر شدن انتخاب ترکیب تیم میشود ؟

انتخاب ترکیب اصلا اسان نیست .من فکر کنم با این خرید زندگیم را مشکل تر کردم ! اما وقتی که به سال 99 برمیگردم هنوز نمیدونم چگونه تونستم از ان همه مهاجم خوب بازی بگیرم.ان سال هم انتخاب ترکیب بسیار سخت بود تدی شرینگهام و اوله به راحتی میتوانستند فیکس ترکیب هر تیمی در انگلیس شوند اما زوج کول و یورک بینظیر بود نه فقط از نظر بازی بلکه رفاقت و رابطه ای که بین ان ها بود هم فوق العاده بود .ان ها دقیقا میدانستند که دیگری چه کاری میخواهد انجام بدهد ان ها به خوبی به ازی همدیگر اشنا بودند .

من میدانم که شما گزینه های زیادی دارید اما طبیعتا همه به زوج رونی و ون پرسی فکر میکنند شما فکر میکنید که ایا ان ها میتوانند یک زوج خطرناک را تشکیل دهند ؟

من فکر میکنم که ان ها میتوانند زوج خوبی شوند .وقتی ما برای خرید رابین اقدام میکنیم یعنی به اینکه کجا و با کی بازی کند هم فکر کرده ایم .او در چندین پست بازی میکند اما فصل گذشته با 37 گلی که در مجموع زد نشان داد که پست دلخواهش کجا است .پس من رونی ، ون پرسی ، چیچا و ولبک را دارم که همشان میتوانند به عنوان مهاجم نوک بازی کنند تازه کاگاوا را هم داریم که در پست پشت سر مهاجم ها عالی بازی میکند پس من وضعیت دشواری پیشروی خودم دارم ، تازه ماچدای جوان هم را به ان ها اضافه کنید. اما مهمترین چیز برای این 6 بازیکن این است که ان چیزهایی که ما میخواهیم ببریم را فتح کنیم و این بازیکنا به عنوان یک تیم به ما در رسیدن به اهدافمان کمک میکنند .این چند بازیکن به ما مجموعه ای از گل را میدهند که بهتر از تمام تیم ها خواهد بود .

ایا الان از ترکیب تیم راضی هستید ؟ ایا بازیکن دیگری به تیم اضافه خواهد شد ؟

نه ، من فکر میکنم که هنوز یک پست دیگر را مدنظر داشته باشیم .اما ما پول زیادی خرج کردیم البته میدانم که اگر پیش خانواده گلیزر بروم و درخواست پول بیشتری کنم جواب ان ها مثبت است اما فقط اگر یک بازیکن مشخص در دسترس قرار بگیرد ان وقت ما وارد عمل میشویم ."

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول