نمایش پست تنها
قدیمی 08-25-2012, 20:41   #21
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

خبر رفتنم به تيم-هاي قطري کذب است؛
زندي: بايد از تماشاگران عذرخواهي کنيم

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: بيشتر تمرکزمان روي اين بود که گل نخوريم و به همين دليل بيشتر کار دفاعي انجام داديم.
به نقل از خبرگزاري فارس، فريدون زندي پس از تساوي بدون گل دربي اظهار داشت: بيشتر تمرکزمان روي اين بود که گل نخوريم براي همين بيشتر کار دفاعي انجام داديم و در حمله کم تعداد بوديم ولي به پرسپوليس اجازه نداديم موقعيت زيادي روي دروازه ما ايجاد کند.

وي با اشاره به کيفيت بازي گفت: مي-توانستيم بهتر باشيم. مشکل ما ايجاد موقعيت است که اميدوارم روز به روز بهتر شويم.

هافبک طراح استقلال با اشاره به وضعيت مالي باشگاه استقلال گفت: همه مي-دانند که باشگاه در وضعيت خوبي به سر نمي-برد و وضعيت مالي چندان خوبي ندارد.

وي نتيجه تساوي را عادلانه دانست و بيان کرد: بايد از مردم عذرخواهي کنيم زيرا هر دو تيم بازي بدي را انجام دادند. همه منتظر بودند يک بازي خوب را ببيند اما متاسفانه اين گونه نشد.

وي اظهار نظر در مورد قهرماني زود دانست و گفت: بعد از انجام 5 و 6 بازي نمي-توان راجب قهرماني صحبت کرد، بايد منتظر ماند تا بازي-هاي بيشتري انجام بگيرد.

زندي در مورد شايعه انتقال خود به تيم-هاي قطري گفت: من فعلا اينجا هستم و براي استقلال باي مي-کنم، نمي-دانم چرا بعضي از رسانه-ها از قول من بعضي چيزهاي کذب را در رسانه-ها منتشر مي-کنند.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول