نمایش پست تنها
قدیمی 08-25-2012, 20:48   #14
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

داربي جرقه-ي شروع براي پرسپوليس است
مانوئل ژوزه: منتظر اشتباه استقلال هستيم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت که تيمش نياز به يک جرقه براي شروعي دوباره دارد و اميدوار است که اين جرقه در داربي 75 اتفاق بيفتد.
مانوئل ژوزه در نشست خبري پيش از داربي 75 قبل از شروع پرسش-هاي خبرنگاران اظهار کرد: حضور ما در کنفرانس براي داربي بزرگ فرداست. اين بازي، ديداري است که همه مربيان و بازيکنان دوست دارند در آن شرکت داشته باشند. اين داربي-ها هستند که عشق و علاقه به فوتبال را بيشتر و بيشتر مي-کنند. من بيش از ده-ها بار داربي را تجربه کرده-ام. بازي-هاي خاص و پرشوري هستند. اميدوارم که فردا هم بازي خوبي داشته باشيم.

وي ادامه داد: چيزي که درباره بازي فردا فکر مي-کنم اين است که ما مي-خواهيم شرايطي که در آن قرار داريم را تغيير دهيم. در دو سال آخري که در عربستان و مصر بودم تنها در يک بازي باختم و آن هم در بازي-اي بود که 74 نفر کشته شدند و به خاطر داور در آن بازي شکست خورديم.

وي افزود: در دوران کاري-ام اين بدترين شروعي است که داشتم و دليلش هم اين است که کارها خيلي سريع- انجام شده است و ما هم کمي بدشانس بوده-ايم اما در 5 بازي گذشته نزديک به 22 موقعيت گل داشتيم ولي گل-هاي کمي به ثمر رسانديم. ما يک اشتباه مي-کرديم و حريف به گل مي-رسيد. در فوتبال گاهي اتفاق مي-افتد که شرايط براي يک تيم منفي است و وقتي که اين گونه باشد اعتماد به نفس بازيکنان پايين مي-آيد و عصبي مي-شوند و نمي-توانند نمايشي که بايد را از خود به نمايش بگذارند.

سرمربي پرسپوليس با اشاره به بازي گذشته برابر داماش گفت: در اين بازي 11 به 10 بوديم ولي حريف از يک اشتباه ما استفاده کرد و گل زد. نيمه اول آن بازي در دست ما بود ضمن اينکه داور دو پنالتي را هم براي ما نگرفت. در آن بازي روي يک اشتباه شکست خورديم. تيم ما به يک جرقه احتياج دارد تا شروع دوباره-اي داشته باشد. اميدوارم که اين جرقه فردا زده شود.

ژوزه افزود: در داربي معمولا بازيکنان تاکتيکي حضور دارند و جزئيات کوچک است که باعث مي-شود يک تيم پيروز شود. بايد از اشتباه حريف استفاده کرد. اميدوارم که فردا ما اشتباه نکنيم و از اشتباه حريف-مان بهره ببريم و شانس هم با ما يار باشد. ما يک گروهي هستيم که در حال پيشرفتيم اما تاکنون نتايج خوبي را کسب نکرده-ايم ولي به هر حال فوتبال همين است و فردا با آرامش مي-رويم تا در بازي پيروز شويم.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول