نمایش پست تنها
قدیمی 08-25-2012, 20:50   #25
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

پرسپوليس براي پيروزي تلاش کرد، استقلال براي نباختن؛
ژوزه: از شاگردانم راضي-ام

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ما برد مي-خواستيم و استقلال براي نباختن تلاش مي-کرد.
مانوئل ژوزه پس از کسب تساوي يک بر يک برابر استقلال در گفت و گو با خبرنگاران رسانه هاي تصويري گفت: در اين بازي يک تيم مي-خواست برنده شود که ما بوديم و تيم ديگر دوست داشت بازنده نباشد و 90 دقيقه به دفاع پرداخت.

وي ادامه داد: در اکثر دقايق نيمه اول فوتبال خوبي بازي کرديم و دو شانس صد در صد گل داشتيم. در مقابل، تيم حريف تنها دفاع مي-کرد. اگر فيلم بازي را ببينيد دروازه بان ما هم حتي يک بار به سختي نيفتاد.

سرمربي پرسپوليس افزود: در نيمه دوم شرايط بازي عوض شد، استقلال دفاع خود را به خط حمله آورد و باعث شد کيفيت بازي از دست برود. آنها قصد داشتند توپ-هاي بلند را ارسال کنند و از اين طريق به گل برسند. بازي کيفيت لازم را نداشت پس از آن مهاجم بلند قد خود را وارد زمين کردند تا بهتر بتوانند از توپ-هاي بلند استفاده کنند. ما بازي خودمان را انجام داديم و در نيمه دوم نتوانستيم همانند نيمه اول کار کنيم. تماشاگران تمرکز بازيکنان را به هم زدند و دقايقي باعث ايجاد وقفه در بازي شدند.

ژوزه در مورد اينکه تماشاگران از او توقع برد داشتند عنوان کرد: من هميشه در دربي-ها شانس داشتم. به بازيکنان خودم افتخار مي-کنم. با توجه به نتيجه بد بازي-هاي قبلي امروز بازيکنان خواسته-هاي ما را در زمين اجرا کردند و آن طوري که مي-خواستيم بازي کردند.

ژوزه در مورد اينکه شرايط پرسپوليس چه زماني بهتر مي-شود گفت: ما در اين بازي شانس نداشتيم به جرقه-اي نياز داريم و اميدوار بوديم که اين جرقه دراين بازي زده شود اما اميدواريم روز به روز بهتر شويم و از اين بازي به بعد بتوانيم نتايج بهتري کسب کنيم.

وي در مورد نيمکت نشيني انصاري فرد و بازي ندادن به ايمون زايد اظهار داشت: به انصاري-فرد اعتماد دارم. براي تمام بازيکنانم احترام قائل هستم و سعي مي-کنم که در هر بازي انتخاب درستي داشته باشم.هر زماني که احساس مي-کنم وقتش است بازيکنان مورد نظر را در ترکيب قرار مي-دهم.

ژوزه در مورد تعطيلي مسابقات تصريح کرد: اين تعطيلي باعث مي-شود هماهنگي تيم از بين برود. بازيکنان هر اندازه که بيشتر بازي کنند هماهنگي بيشتري پيدا مي-کنند و اين تعطيلات نمي-تواند کمکي به ما کند.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول