نمایش پست تنها
قدیمی 08-25-2012, 20:51   #27
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

درخشان: پرسپوليس بايد روند خود را تغيير دهد

حميد درخشان مي-گويد داربي 75 از نظر فني هيچ حرفي براي گفتن نداشت.

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس در گفت-وگو با ايسنا، درباره ارزيابي خود از داربي 75 و عملکرد سرخ-پوشان در اين بازي گفت: اين بازي از نظر فني هيچ چيزي براي گفتن نداشت. نمايش دو تيم هم کسل کننده بود و هم اينکه هيچ بار فني براي فوتبال ما نداشت. واقعا نمي-توان چيزي درباره اين بازي گفت.

وي درباره دلايل عملکرد ضعيف دو تيم در اين بازي گفت: اولا حساسيت داربي مثل هميشه بالا بود. دوما هيچ کدام از دو تيم برنامه-اي براي پيروزي در بازي نداشتند و استرس بازيکنان زياد بود. مشخص بود که هر دو تيم راضي بودند بازي مساوي تمام شود. هيچ يک از مربيان دست به ريسک يا اقدامي براي موفقيت تيم خود نزد.

درخشان با اشاره به حرکاتي که به وسيله هواداران دو تيم در نيمه دوم صورت گرفت گفت: قبل از اينکه تماشاگران آن مسائل را به وجود بياورند، بازي همين طور کسل-کننده بود و سرعتي نداشت. کار ناپسنديده تماشاگران هم روند بازي را کندتر کرد. متاسفانه هرچقدر هم که در رسانه-ها از لزوم توجه به رفتار تماشاگران بحث مي-شود، تغييري در اين روند نمي-بينيم.

کارشناس فوتبال افزود: دليل برتري پرسپوليس در نيمه نخست حرکات فردي بازيکن باتجربه-اي مثل علي کريمي بود که در يک صحنه مدافعان استقلال را دريبل زد و موقعيت خوبي را براي هم-تيمي-اش فراهم کرد. اما ما در همان نيمه که نسبت به نيمه دوم کيفيت تقريبا بهتري داشت، به جز کاشته زدن ديگر هيچ چيزي از دو تيم نديديم. ما بايد از اين بازي درس بگيريم. به نظر من مساوي نتيجه خوبي براي هيچ کدام از دو تيم نبود. تيم-هايي که چشم ميليون-ها نفر به عملکرد آن-هاست اما هر تماشاگر و کارشناسي با ديدن بازي ديروز مي-فهميد که کيفيت بازي چقدر پايين است.

درخشان درباره اين موضوع که آيا حضور ايمون زايد در زمين مي-توانست براي پرسپوليس مثمر ثمر باشد گفت: در بازي ديروز نه استقلال و نه پرسپوليس تاکتيکي براي گل زدن نداشتند. بهترين و بزرگ-ترين بازيکن دنيا را هم اگر در زمين مي-گذاشتند نمي-توانست بدون تاکتيک کاري کند. ايمون زايد که هيچ، مسي هم اگر به زمين مي-آمد، کار خاصي نمي-توانست انجام دهد.

عضو کميته فني پرسپوليس درباره روند اين تيم پس از 6 هفته بازي در ليگ برتر گفت: به نظر من پرسپوليس ديروز يک تيم معمولي بود. نه تيم خاصي که بگوييم موقعيت-هاي زيادي داشته و بايد با اختلاف چند گل بازي را مي-برده است. عملکرد ژوزه هم در اولين داربي-اش معمولي بود. به نظر من پرسپوليس بايد روندش را تغيير دهد و اگر همين طور ادامه دهد کارش سخت خواهد شد. اگر پيشرفتي در بازي پرسپوليس مشاهده مي-شد فقط با کار انفرادي بازيکنان بود. مثلا پولادي خيلي انرژيک بازي کرد اما آن چيزي که ما نديديم يک فلسفه و تاکتيک مشخص بود.

وي در پايان درباره انتخاب دستيار ايراني ژوزه از سوي باشگاه پرسپوليس گفت: باشگاه در اين مورد با من صحبت کرد اما من دستياري ژوزه را قبول نکردم. ان-شاءالله يک گزينه خوب براي اين کار پيدا کنند تا بتواند به تيم کمک کند.

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول