نمایش پست تنها
قدیمی 02-10-2013, 09:22   #42
SKY-SAT
کاربر فعال

SKY-SAT آواتار ها

تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

برنامه 22 بهمن

06:00
جواب
در"جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است. در این برنامه هرهفته یکی- از بچه-های من و تو سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از طریق وب سایت و فیس -بوک شبکه من و تو ۱ به دست ما رسیده را با تهیه کنندگان و عوامل برنامه ها مطرح کرده و شما جواب سوالات خودتون رو از این طریق می گیرید.

06:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸ تا ۱۸:۳۰ بوقت لندن به آگاهیتان می رسانیم. گروه خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' با روش و زبانی تازه شما را در جریان آخرین خبرهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ***** قرار خواهد داد. نگاهی به سرخط روزنامه-ها و رسانه-های مختلف ایرانی، مروری بر نشریات بین-المللی و همچنین بررسی صفحات تاریخ ۳۱ ساله اخیر و سخن روز و هفته، قسمتهای دیگری از برنامه اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' است.

07:00
من و تو + - شنبه ۲۱ بهمن
در برنامه من و تو پلاس ۲۱ بهمن ساعت ۲۰:۰۰ به وقت ایران برنامه- ای داریم درمورد فیلمهای سینمایی که در ماه فوریه اکران میشوند و همینطور تعدادی از معروفترین گروههای خواننده دختران در دهه ۹۰ را به شما معرفی می کنیم و خانم ساغر کثیری متخصص جنین شناسی و ناباروری امروز مهمان برنامه ما هستند که درمورد ناباروری و نازایی صحبت میکنند.

08:00
جهان ورزش
در برنامه ''جهان ورزش'' هر هفته به رویدادهای ورزش های محبوب پرداخته شده و با بزرگان ورزش هم مصاحبه می شود.

09:00
برترین ها - هواپیماهای جنگنده
با متخصصین ما همراه باشید. گروهی از بهترین داوران که در انتخاب، رتبه- بندی و اعلام نظر پیرامون "ده هواپیمای جنگی برتر تاریخ" شرکت دارند.هواپیماهایی که پارامترهایی مانند قدرت آتش، قدرت مانور، اهمیت تاریخی، زیبایی و طراحی برتر را در کنار هم دارند. تیم متخصصین ما انتخابهای خود را در معرض سخت-ترین آزمایشها قرار میدهند تا ببینند آیا آن-ها آنچه ادعا میکنند، هستند یانه. مابرترین-های جنگ جهانی دوم را به همراه ویژگیهای کلاسیک ارزشمندشان دوباره درکنار هم قرار میدهیم و به خلبانان کهنه- کارمان اجازه میدهیم به همراه هواپیماهای برتر و مدرن خود به پروازدرآیند. ما دوباره آنهایی که از زمان جنگ جهانی دوم تا زمان آخرین جنگ خلیج فارس، با برترین جنگنده- ها کشته شده- اند را زنده میکنیم.

10:00
جواب
در"جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است. در این برنامه هرهفته یکی- از بچه-های من و تو سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از طریق وب سایت و فیس -بوک شبکه من و تو ۱ به دست ما رسیده را با تهیه کنندگان و عوامل برنامه ها مطرح کرده و شما جواب سوالات خودتون رو از این طریق می گیرید.

10:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸ تا ۱۸:۳۰ بوقت لندن به آگاهیتان می رسانیم. گروه خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' با روش و زبانی تازه شما را در جریان آخرین خبرهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ***** قرار خواهد داد. نگاهی به سرخط روزنامه-ها و رسانه-های مختلف ایرانی، مروری بر نشریات بین-المللی و همچنین بررسی صفحات تاریخ ۳۱ ساله اخیر و سخن روز و هفته، قسمتهای دیگری از برنامه اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' است.

11:00
داستانهای خانواده فورسایت - قسمت هشتم
جولیون جوان، جون و جولی در سفری به اروپا رفته و جولیون پیر را با هالی که حالا ۱۱ساله شده در خانه تنها می-گذارند. در یک روز تابستانی، جولیون پیر، ایرن را درحالی می-بیند که در یکی از بخش-های دنج باغ نشسته. جولیون پیر، ایرن را متقاعد می-کند تا مرتب به خانه-شان بیاید و او را به نوه-اش، هالی، معرفی می-کند. چیزی نمی-گذرد که هالی، شیفته-ی ایرن می-شود. دوستی با ایرن، آخرین تابستان زندگی جولیون پیر را به روزهایی بی-نظیر تبدیل می-کند. جولیون پیر در یک بعد از ظهر تابستانی، درحالیکه در باغ خود نشسته و منتظر رسیدن ایرن است، از دنیا می-رود. پس از مرگ او، جولیون جوان با ایرن تماس می-گیرد تا به او اطلاع دهد که پدرش در وصیتنامه-ی خود ۱۵هزار دلار برای او گذاشته است. خانواده-ی فورسایت از این بخشش او خشمگین شده-اند

12:00
قرن بیستم از دید جیمز می - به سوی فضا
مسابقه-ی فضایی پای انسان را به ماه باز کرد، موجب پیشرفت-های عظیم در علوم و فناوری شد و به بشر نشان داد در کجای کائنات ایستاده است؟ اما قدرت موشکی-ای که در نهایت موشک ساتورن وی را به ماه برد، کمی قبل-تر، موجب اصابت بمب-های وی-۲ به قلب لندن می-شد. ما رانندگی با یکی از گران-ترین وسایل نقلیه-ی ساخته شده توسط بشر، یعنی مون-باگی، را امتحان خواهیم کرد. ساخت این ماه-نورد ۳۸ میلیون دلار هزینه داشته و در سه تا از ماموریت-های سفینه-ی آپولو به ماه سفر کرده است.

12:30
جهان ورزش
در برنامه ''جهان ورزش'' هر هفته به رویدادهای ورزش های محبوب پرداخته شده و با بزرگان ورزش هم مصاحبه می شود.

13:30
ویژه برنامه - شبی با لاینل ریچی
لاینل ریچی، ابرستاره- ی آمریکایی، مجموعه- ای از مشهورترین آهنگ- های قدیمی و همچنین چند تا از آهنگ- های جدید پخش- نشده- ی خود را در مقابل تماشاچیانی که بسیاری از آنها خود ستاره هستند، اجرا می-کند. لاینل به سوالات هواداران مشهور خود پاسخ داده و با اجرای آهنگ- های "آل نایت لانگ"، "دنسینگ آن دِ سیلینگ" و جدید ترین آهنگش، "آی کال ایت لاو"، تماشاچیان را شگفت- زده می-کند. ریچی در برنامه، علاوه بر این، با بورلی نایت و وست-لایف به صورت مشترک به اجرای موسیقی می-پردازد.

14:30
جواب

15:00
من و تو + - شنبه ۲۱ بهمن
در برنامه من و تو پلاس ۲۱ بهمن ساعت ۲۰:۰۰ به وقت ایران برنامه- ای داریم درمورد فیلمهای سینمایی که در ماه فوریه اکران میشوند و همینطور تعدادی از معروفترین گروههای خواننده دختران در دهه ۹۰ را به شما معرفی می کنیم و خانم ساغر کثیری متخصص جنین شناسی و ناباروری امروز مهمان برنامه ما هستند که درمورد ناباروری و نازایی صحبت میکنند.

16:00
برترین ها - هواپیماهای جنگنده
با متخصصین ما همراه باشید. گروهی از بهترین داوران که در انتخاب، رتبه- بندی و اعلام نظر پیرامون "ده هواپیمای جنگی برتر تاریخ" شرکت دارند.هواپیماهایی که پارامترهایی مانند قدرت آتش، قدرت مانور، اهمیت تاریخی، زیبایی و طراحی برتر را در کنار هم دارند. تیم متخصصین ما انتخابهای خود را در معرض سخت-ترین آزمایشها قرار میدهند تا ببینند آیا آن-ها آنچه ادعا میکنند، هستند یانه. مابرترین-های جنگ جهانی دوم را به همراه ویژگیهای کلاسیک ارزشمندشان دوباره درکنار هم قرار میدهیم و به خلبانان کهنه- کارمان اجازه میدهیم به همراه هواپیماهای برتر و مدرن خود به پروازدرآیند. ما دوباره آنهایی که از زمان جنگ جهانی دوم تا زمان آخرین جنگ خلیج فارس، با برترین جنگنده- ها کشته شده- اند را زنده میکنیم.

17:00
داستانهای خانواده فورسایت - قسمت هشتم
جولیون جوان، جون و جولی در سفری به اروپا رفته و جولیون پیر را با هالی که حالا ۱۱ساله شده در خانه تنها می-گذارند. در یک روز تابستانی، جولیون پیر، ایرن را درحالی می-بیند که در یکی از بخش-های دنج باغ نشسته. جولیون پیر، ایرن را متقاعد می-کند تا مرتب به خانه-شان بیاید و او را به نوه-اش، هالی، معرفی می-کند. چیزی نمی-گذرد که هالی، شیفته-ی ایرن می-شود. دوستی با ایرن، آخرین تابستان زندگی جولیون پیر را به روزهایی بی-نظیر تبدیل می-کند. جولیون پیر در یک بعد از ظهر تابستانی، درحالیکه در باغ خود نشسته و منتظر رسیدن ایرن است، از دنیا می-رود. پس از مرگ او، جولیون جوان با ایرن تماس می-گیرد تا به او اطلاع دهد که پدرش در وصیتنامه-ی خود ۱۵هزار دلار برای او گذاشته است. خانواده-ی فورسایت از این بخشش او خشمگین شده-اند

18:00
در جستجوی نازی-ها - آدلف آیچمن
رافی ایتان: اون، نمادی از هولوکاست بود.
گای والترز: اون به طور مستقیم در قتل شش میلیون یهودی دست داشتدستور، بسیار ساده بود. اونو دستگیر کنید و زنده به اسرائیل بیارید.
آیا در جستجوی نازی-ها موفق به انجام این عملیات و و رساندن این شرور به جزای عملش خواهد شد ؟

19:00
جا بجایی--های عظیم - جنگ و بحران
هواپیماهای جنگ جهانی دوم... که بیش از ۵۰ سال از گم شدن آنها می--گذرد، در بد آب و هوا-ترین مناطق جهان کشف میشوند. جابجاگران که انگیزه- ی آنها علاقه به حفظ آثار تاریخی است، جان خود را به خطر می- اندازند و تمام تلاش خود را به کار می-بندند تا ۴ هواپیما را از خطر نابودی نجات دهند. آنها با جسارت با دماهای زیر صفر روبرو شده، و یک پی-۳۸ که در عمق ۸۹ متری یک یخچال دفن شده را بیرون می-کشند. کف دریای یخزده- ی شمال کار کرده و یک نازی فوکه- ولف ۱۹۰ نادر را کشف می-کنند. یک بی-۲۴ در یک جزیره- ی دورافتاده باید از صخره-های مرتفع پایین کشیده شود و به عرشه- ی قایق احیاء آورده شود که در ۷۵ متری ساحل است. و در اقدامی که منجر به مرگ یکی از اعضای تیم می-شود، یک هواپیمای کمیاب پی-۶۱ معروف به "بلک ویدو" از ارتفاع تقریبا ۲۱۰۰ متری و بالای یک کوه در یک جنگل مملو از مار، احیاء می-شود. این برنامه با نشان دادن جرات جابجاگران در رویارویی با حوادث اطراف، مدرکی قوی دال بر جسارت، شجات و اراده- ی آنهاست.

20:00
من و تو + - یکشنبه ۲۲ بهمن
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ``من و تو ۱ `` پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش، مصاحبه و اخبار در زمینه هنری، علمی، آموزشی، زنان، سلامت و غیره می باشد.

21:00
سالی- تاک - سری ششم، قسمت اول
سالی- تاک بالاخره بعد از حدود دو ماه برگشت با کلی- خبر-های جور واجور اما این بار خودمونی تر به خونه- های شما برمی-گردیم. اینبار بیشتر باهم حرف می-زنیم، باهم می-خندیم، باهم دردل می-کنیم و باهم تبادل نظر می-کنیم. در قسمت اول به آنچه دراین مدت گذشت می-پردازیم چون کلی- اتفاقات عجیب و جالب انگیز افتاده به خصوص اینکه ظرف دو ماه دو تا وزیر بر کنار شدن، میمون به فضا پرتاب شد و درمجلس دعوا شد، اما با طعم زرشک قاطی- بشن چی- میشن ... دل- تنگیمان به سر آمد هورا.

21:30
اتاق خبر

مردان خانه به دوش/ دخترکان تن فروش

پسران کلیه فروش /زبانهای عشق فروش

انسانهای آدم فروش را می بینی؟

می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم ,

دیگر زمینت بوی زندگی نمی دهد!

SKY-SAT آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول