نمایش پست تنها
قدیمی 08-25-2012, 20:51   #30
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

دايي:درباره شهرآورد تهران صحبت نمي کنم

سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال و پرسپوليس تهران گفت: در باره شهرآورد هفتاد وپنجم تهران بين تيم هاي استقلال و پرسپوليس صحبت نمي کنم.

علي دايي به ايرنا افزود: اين ديدار را ديروز(جمعه)ازتلويزيون ديدم ونمي خواهم در باره نحوه بازي پرسپوليس در اين مسابقه صحبت کنم.

به گفته وي،- کادرفني تيم فوتبال پرسپوليس بهتر ازهر کسي مي توانند درباره اين بازي و عملکردتيمشان نظر بدهند.

سرمربي تيم فوتبال راه آهن در باره نشست امروز کلاس توجيهي مربيان و کاپيتان هاي تيم هاي ليگ برتري با رييس کميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: جلسه خوبي بود و ما کمي از مشکلات خود را بامسوولان کميته داوران درميان گذاشتيم واميدواريم اين گونه جلسات ادامه يابد تا مشکلات کاهش پيدا کند.

وي افزود: اميدوارم بتوانيم با رييس کميته داوران بيشتر در باره مشکلات صحبت کنيم و مسايل را در ميان بگذاريم.

دايي درباره عملکردتيم فوتبال راه آهن گفت:-عملکرد تيم تاکنون خوب بوده است،- ولي هنوز راضي نيستم، -زيرا به نظر من راه آهن مي تواند بهتر از اين کار کرده و نتايج بهتري بگيرد.

وي افزود:بازيکنان راه آهن از جان مايه گذاشته و بالاتر از تصور ظاهر شده اند . ولي از آنان انتظار دارم که بهتر از اين کار کنند

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول