نمایش پست تنها
قدیمی 08-26-2012, 15:08   #19
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

زانتی: 800 بازی برای اینتر افتخار بزرگی است

این ستاره آرژانتینی در سال 1995 به اینتر پیوست و از سال 1999 بازوبند کاپیتانی باشگاه را به بازو بست. او اکنون رکورد بیشتری بازی برای اینتر و تیم ملی آرژانتین نیز هست.

سایت گل- خاویر زانتی، کاپیتان باتجربه اینتر، در دیدار این هفته تیمش مقابل تیم رومانیایی وسلوی در لیگ اروپا هشتصدمین بازی رسمی با پیراهن نرآتزوری را جشن گرفت.
این ستاره آرژانتینی در سال 1995 به اینتر پیوست و از سال 1999 بازوبند کاپیتانی باشگاه را به بازو بست. او اکنون رکورد بیشتری بازی برای اینتر و تیم ملی آرژانتین نیز هست.
او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه اینتر گفت:" خوشحال هستم و احساس غرور می کنم که در باشگاه بزرگی مانند اینتر و به عنوان کاپیتان، به چنین رکوردی رسیدم.
مهمترین مسئله برای من این است که احساس می کنم می توانم همچنان به تیم کمک کنم. ما در این دیدار نتیجه خوبی به دست آوردیم اما نمی توانیم فکر کنیم که به مرحله بعد صعود کرده است. واسلوی تیم بزرگی است و به خوبی حمله می کنند. به همین دلیل ما باید مراقب باشیم."
زانتی در طول 17 سال حضور در اینتر فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته اما تاکید کرد که خاطرات بسیار خوبی از این دوران در ذهن دارد.
" لحظات خوب زیادی در ذهن من است؛ به ویژه دو خاطره. اولین شب قبل از بازی اولم برای اینتر زیرا بازی کردن برای اولین بار در سن سیرو برایم مثل یک رویا بود.
دومی شب قبل از دیدار فینال چمپیونزلیگ. هدفی که ما از مدت ها پیش به دنبال آن بودیم و سرانجام با یک قهرمانی فراموش نشدنی، به آن رسیدیم."

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول