جام حذفی اسپانیا
-------------------------------------------
Spain Copa del Rey
نتیجه بازی رفت: 1-1
بارسلونــــــــــا - رئال مــــــادرید
ساعت 23:30 از:
شبکه سوم سیما
Rah-e-farda
TRT 3 Spor
TRT HD
Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +5
Al Jazeera Sport +7
Al Jazeera Sport HD2
beIN Sport 1 / HD
Digi Sport 1 hun / HD
OTE Sport 1 / HD
Sky Sports 1 uk / 1HD
Sport 1 israel / HD
SuperSport 1 alb / HD
TRK Futbol+ / HD
TVP 1 poland / HD
TVP Sport poland
در ضمن دوستان به احتمال زیاد این مسابقه از این شبکه ها نیز به صورت رایگان پخش گردد:
Noor
express AM22 53E 11503-2200-hor
tamadon
express AM22 53E 11172-2500-hor
ERI TV2
arabsat 5c 30.5E (12604-2590-ver) in biss system
key: AB C1 17 83 13 36 45 8E
DUHOK
NSS12 57E (11568-2500-ver) in biss system
key:00 00 00 00 19 92 53 FE
safina
ABS 75E 12688-4649-ver
و در آخر فرکانس فید جام حذفی اسپانیا
spanish copa del rey feed
eutelsat 10A 11271-14250-hor or ver
key: E4 64 C0 08 1F 63 90 12
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
سری آ ایتالیا
-------------------------------------------
Italian Serie A
بولونـــــــــــــا - فیورنتینـــــــــا
ساعت 22:30 از:
Al Jazeera Sport
Sky Calcio
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
جام حذفی انگلیس
-------------------------------------------
English FA Cup
اورتــــــــــــون - اولدهام اتلتیک
ساعت 22:15 از:
Al Jazeera Sport +6
SportKlub
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
جام حذفی آلمان
-------------------------------------------
German DFB Pokal
ماینتــــــــــز - فرایبـــــــورگ
ساعت 21:30 از:
NTV Spor / HD
Al Jazeera Sport +9
Sky Sport 1 germany
Sky Sport HD2 germany
Sport 1
**********
کیکرز آفن باخ - وولفسبورگ
ساعت 23:00 از:
ARD Das Erste / HD
NTV Spor / HD
Al Jazeera Sport +10
SuperSport 3 alb / HD
TRK Futbol ukraine
Sky Sport 1 germany
Sky Sport HD2 germany
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
جام حذفی فرانسه
-------------------------------------------
French Cup
سوشو - ترویــــــز
ساعت20:30 از:
EuroSport france
**********
سنت اتین - لیـــــــل
ساعت 23:20 از:
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport HD1
OTE Sport 2 / HD
EuroSport france
Sport 1+ HD
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
لیگ قهرمانان آسیا
-------------------------------------------
AFC Champion's League
وگالتا سنداي (ژاپن) - وريرام (تايلند)
ساعت 13:30 از:
؟؟؟
**********
اف سي سئول (کره جنوبی) - جيانگسو (چین)
ساعت 14:00 از:
؟؟؟
**********
پاختاکور (ازبکستان) - الاتفاق (عربستان)
ساعت 14:30 از:
Al Jazeera Sport +8
**********
مانگ سانگ يونايتد (تایلند) - جونبوک موتورز (کره جنوبی)
ساعت 15:30 از:
؟؟؟
**********
گوانگژو (چين) - اوراوا (ژاپن)
ساعت 15:30 از:
؟؟؟
**********
تراکتورسازي (ایران) - الجزيره (امارات)
ساعت 16:30 از:
شبکه سوم سیما
IRIB 2
IRIB 3
Al Jazeera Sport +8
**********
لخويا (قطر) - الشباب (امارات)
ساعت 18:30 از:
Al Jazeera Sport +5
**********
الشباب (عربستان) - الجيش (قطر)
ساعت 20:55 از:
Al Jazeera Sport +8