نمایش پست تنها
قدیمی 02-26-2013, 14:35   #43
darknes
کاربر فعال

darknes آواتار ها

تشکر شده 24 بار در 20 ارسال

برنامه های من و تو سه شنبه 8 اسفند06:00

تک شو - سری چهارم، قسمت چهارم

این هفته در تک- شو، به سازمان اروپایی پژوهشهای هسته- ا-ی سرن رفتیم که بزرگترین آزمایشگاه هسته ای جهانه، تا ببینیم که چطور با استفاده از تکنولوژی روز، بزرگترین ازمایشهاشون رو انجام میدن. خبرهایی جدید راجع به Playstation ۴ اومده، که اونها رو با شما در میون میگذاریم و در بهترینهای هفته، گجتها و وبسایتهای باحال علمی- رو بهتون معرفی- می-کنیم.

06:30

اتاق خبر

ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸ تا ۱۸:۳۰ بوقت لندن به آگاهیتان می رسانیم. گروه خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' با روش و زبانی تازه شما را در جریان آخرین خبرهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی قرار خواهد داد. نگاهی به سرخط روزنامه-ها و رسانه-های مختلف ایرانی، مروری بر نشریات بین-المللی و همچنین بررسی صفحات تاریخ ۳۱ ساله اخیر و سخن روز و هفته، قسمتهای دیگری از برنامه اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' است.

07:00

من و تو + - دوشنبه ۷ اسفند

در برنامه من و تو پلاس ۷ اسفند امشب ساعت ۲۰:۰۰ به وقت ایران با ما همراه باشید. دیشب مراسم اسکار برگزار شد، برنامه- ای داریم از فرش قرمز این مراسم و برندگان جوایز. نوید کارشناس فیلم و سینما هم در استودیو همراه ماست و برامون بیشتر از مراسم دیشب خواهد گفت. آقای هومن خلعتبری مهمان ویژه برنامه امشب ما هستند با پاسخ به سوالات شما. خانم میترا بابک هم مثل هر دوشنبه همراه ما هستند با ادامه موضوع ترس و در نهایت از آخرین و داغ- ترین اخبار از حواشی دنیای ورزش در هفته گذشته برای شما خواهیم گفت.

08:00

کیهان - تخیل- ها و واقعیت- های علمی-

سرعت مافوق نوری، تله پورت کننده ها، کرم چاله-ها و لیزرها، اینها مفاهیم کتابهای علمی - تخیلی، فیلمها و سریالهای تلویزیونی اند. اما دنیای خیالی آینده سریعاً مبدل میشود به دنیای آینده نگر امروز ما. در حالیکه شاید قرار نباشد به این زودیها با تله پورت سر قرار ملاقات بعدیتان حاضر شوید، محققین آماده انجام نخستین آزمایش تله پورت قرن ۲۱ میشوند. و در حالیکه دانشمندان مدتها ست که نمایشهای هالیوودی از سرعت ما فوق نوری و مسافرت مافوق نوری را با استناد به قوانین فیزیکی انشتین که نقضشان میکند به سخره گرفته اند، نسل جدیدی از فیزیکدانها درصددند تا از نو قوانین بنیادی کیهان را بازنویسی کنند. آیا میتوان مافوق محدودیت سرعت کیهانی شتاب گرفت؟ شاید؟ به شرطی که آماده باشید تا در سفری از میان انرژیهای بسیار عظیم یکی از خشن- ترین نقاط در کیهان در قلب گردابی پیچ و تاب دار که هم دریچه- ای رو به دنیاهای جدید و عجیب است و هم گودال مرگ، دوام بیاورید. ایستگاه بعدی: آینده. زمان ورود: امروز، هنگامیکه به کاوش در دو دنیای علمی- تخیلی و علمی- واقعی میپردازیم.

09:00

فراتر از انسان - ارباب جانوران

دین شلدون ادعا می-کنه که در مقابل سم کشنده -ترین عقرب آمریکا ایمنه. دانیل از اون می-خواد تا با جمع -آوری ۲۲ عقرب از صحرای آریزونا و گذاشتن همه- ی اونها با هم توی دهنش، ادعاش رو ثابت کنه! کاوانزا سنسی ادعا می-کنه که میتونه هر حیوانی رو با استفاده از کنترل ذهنی به خلسه ببره. آیا کاوانزا می-تونه از قدرتهای خودش استفاده کنه تا یه گله از بزرگترین پستاندارهای خشکی آمریکا یعنی گاومیش کوهان دار رو رام کنه و آیا می-تونه صحیح و سالم وارد حصار اونها بشه؟ جورج آلدریچ، ابرردیاب ناساست، آیا همونطور که خودش میگه، با این هدف استخدام شده تا بوی هر شی-ای که وارد فضا میشه رو آزمایش کنه؟ شما نمی-تونین پنجره -ی یه شاتل فضایی رو باز کنین! ولی قدرت بویایی اون چطور با یه سگ ردیاب برابری می-کنه؟ دانیل و مربی سگهای ردیاب اداره- ی پلیس لوس آنجلس، لمب لمبرت جورج رو به چالشی می-کشه که حتی برای یه سگ پلیس هم خیلی دشواره و اونها از یافته-هاشون شگفت-زده میشن. مارتین استرل ادعا می-کنه که کل طول آمازون رو شنا کرده، یعنی ۴۸۰۰ کیلومتر، موفقیتی که هیچ انسان دیگه- ای به دست نیاورده. آیا ممکنه بدن مارتین نسبت به خستگی ایمن باشه؟

10:00

این هفته در تک- شو، به سازمان اروپایی پژوهشهای هسته- ا-ی سرن رفتیم که بزرگترین آزمایشگاه هسته ای جهانه، تا ببینیم که چطور با استفاده از تکنولوژی روز، بزرگترین ازمایشهاشون رو انجام میدن. خبرهایی جدید راجع به Playstation ۴ اومده، که اونها رو با شما در میون میگذاریم و در بهترینهای هفته، گجتها و وبسایتهای باحال علمی- رو بهتون معرفی- می-کنیم.

10:30

اتاق خبر

ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸ تا ۱۸:۳۰ بوقت لندن به آگاهیتان می رسانیم. گروه خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' با روش و زبانی تازه شما را در جریان آخرین خبرهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی قرار خواهد داد. نگاهی به سرخط روزنامه-ها و رسانه-های مختلف ایرانی، مروری بر نشریات بین-المللی و همچنین بررسی صفحات تاریخ ۳۱ ساله اخیر و سخن روز و هفته، قسمتهای دیگری از برنامه اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' است.

11:00

-ماجراهای مرداک - نقاهت

مرداک در طول تحقیقات آسیب می-بیند و دکتر آگدن و انید برای پرستاری از او با هم رقابت می-کنند. مرداک در حالیکه از تب رنج می-برد فکر می-کند که زن صاحب خانه اش قصد کشتن او را دارد. در همین حال سروان کربتری مسئول تحقیق درباره پرونده ای می-شوند که تنها شاهد آن یک طوطی پرخاشگر است.

12:00

جواب

در"جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است. در این برنامه هرهفته یکی- از بچه-های من و تو سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از طریق وب سایت و فیس -بوک شبکه من و تو ۱ به دست ما رسیده را با تهیه کنندگان و عوامل برنامه ها مطرح کرده و شما جواب سوالات خودتون رو از این طریق می گیرید.

12:30

کیهان - تخیل- ها و واقعیت- های علمی-

سرعت مافوق نوری، تله پورت کننده ها، کرم چاله-ها و لیزرها، اینها مفاهیم کتابهای علمی - تخیلی، فیلمها و سریالهای تلویزیونی اند. اما دنیای خیالی آینده سریعاً مبدل میشود به دنیای آینده نگر امروز ما. در حالیکه شاید قرار نباشد به این زودیها با تله پورت سر قرار ملاقات بعدیتان حاضر شوید، محققین آماده انجام نخستین آزمایش تله پورت قرن ۲۱ میشوند. و در حالیکه دانشمندان مدتها ست که نمایشهای هالیوودی از سرعت ما فوق نوری و مسافرت مافوق نوری را با استناد به قوانین فیزیکی انشتین که نقضشان میکند به سخره گرفته اند، نسل جدیدی از فیزیکدانها درصددند تا از نو قوانین بنیادی کیهان را بازنویسی کنند. آیا میتوان مافوق محدودیت سرعت کیهانی شتاب گرفت؟ شاید؟ به شرطی که آماده باشید تا در سفری از میان انرژیهای بسیار عظیم یکی از خشن- ترین نقاط در کیهان در قلب گردابی پیچ و تاب دار که هم دریچه- ای رو به دنیاهای جدید و عجیب است و هم گودال مرگ، دوام بیاورید. ایستگاه بعدی: آینده. زمان ورود: امروز، هنگامیکه به کاوش در دو دنیای علمی- تخیلی و علمی- واقعی میپردازیم.

13:30

بیوگرافی - Glee

اگر از شما بخواهند برای حضور در یک برنامه- ی جدید تلویزیونی درباره-ی یک کلوپ گلی دبیرستانی، در تست بازیگری شرکت کنید، چکار خواهید کرد؟ اگر بدانید ستاره-های سریال گلی در تست-های بازیگری خود چه کرده- اند، بدون شک، شگفت- زده خواهید شد... و همینطور از اینکه چطور راه خود را به صفحه- های تلویزیون شما باز کرده-اند. تعداد معدودی از آنها سابقه- ی بازی در برادوی را داشته- اند ولی بسیاری از ستاره- های گلی از کوچکترین تجربه- ی حرفه- ای بی-بهره بوده- اند. یکی از ستاره- های گلی، تا پیش از آوازخوانی در اولین اجرای موزیکال سریال، به عنوان خواننده- ی اصلی، هرگز در مقابل جمعیت، آواز نخوانده بوده. با این همه، ستاره- های گلی حالا بخشی از یک پدیده-ی فرهنگ عامه- پسند هستند. ولی ایده- ی ساخت چنین برنامه- ی درخشانی، چطور به ذهن سازندگان گلی می-رسد؟ و آنها چگونه موفق می-شوند یک ژانر مرده یعنی ژانر موزیکال- های تلویزیونی را تجدید حیات بخشند؟

14:30

15:00

من و تو + - دوشنبه ۷ اسفند

در برنامه من و تو پلاس ۷ اسفند امشب ساعت ۲۰:۰۰ به وقت ایران با ما همراه باشید. دیشب مراسم اسکار برگزار شد، برنامه- ای داریم از فرش قرمز این مراسم و برندگان جوایز. نوید کارشناس فیلم و سینما هم در استودیو همراه ماست و برامون بیشتر از مراسم دیشب خواهد گفت. آقای هومن خلعتبری مهمان ویژه برنامه امشب ما هستند با پاسخ به سوالات شما. خانم میترا بابک هم مثل هر دوشنبه همراه ما هستند با ادامه موضوع ترس و در نهایت از آخرین و داغ- ترین اخبار از حواشی دنیای ورزش در هفته گذشته برای شما خواهیم گفت.

16:00

فراتر از انسان - ارباب جانوران

دین شلدون ادعا می-کنه که در مقابل سم کشنده -ترین عقرب آمریکا ایمنه. دانیل از اون می-خواد تا با جمع -آوری ۲۲ عقرب از صحرای آریزونا و گذاشتن همه- ی اونها با هم توی دهنش، ادعاش رو ثابت کنه! کاوانزا سنسی ادعا می-کنه که میتونه هر حیوانی رو با استفاده از کنترل ذهنی به خلسه ببره. آیا کاوانزا می-تونه از قدرتهای خودش استفاده کنه تا یه گله از بزرگترین پستاندارهای خشکی آمریکا یعنی گاومیش کوهان دار رو رام کنه و آیا می-تونه صحیح و سالم وارد حصار اونها بشه؟ جورج آلدریچ، ابرردیاب ناساست، آیا همونطور که خودش میگه، با این هدف استخدام شده تا بوی هر شی-ای که وارد فضا میشه رو آزمایش کنه؟ شما نمی-تونین پنجره -ی یه شاتل فضایی رو باز کنین! ولی قدرت بویایی اون چطور با یه سگ ردیاب برابری می-کنه؟ دانیل و مربی سگهای ردیاب اداره- ی پلیس لوس آنجلس، لمب لمبرت جورج رو به چالشی می-کشه که حتی برای یه سگ پلیس هم خیلی دشواره و اونها از یافته-هاشون شگفت-زده میشن. مارتین استرل ادعا می-کنه که کل طول آمازون رو شنا کرده، یعنی ۴۸۰۰ کیلومتر، موفقیتی که هیچ انسان دیگه- ای به دست نیاورده. آیا ممکنه بدن مارتین نسبت به خستگی ایمن باشه؟

17:00

-ماجراهای مرداک - نقاهت

مرداک در طول تحقیقات آسیب می-بیند و دکتر آگدن و انید برای پرستاری از او با هم رقابت می-کنند. مرداک در حالیکه از تب رنج می-برد فکر می-کند که زن صاحب خانه اش قصد کشتن او را دارد. در همین حال سروان کربتری مسئول تحقیق درباره پرونده ای می-شوند که تنها شاهد آن یک طوطی پرخاشگر است.

18:00

جستجوی هیولا - غول دریاچه

گفته میشود که، در زیر آبهای دور افتاده و سرد شمال غرب کانادا، یک هیولای شناگر ۴/۵ متری، کمین کرده است. تاریخ داستانهای دریاچه اُکاناگان، در شمالغرب کانادا، برمیگردد به نخستین اقوامی که در سایه هراس از این جانور هراس انگیز دریاچه، که به اوگوپوگو مشهور شد، زندگی کردند. طبق توصیفات مربوط به این جانور بدشگون، آن، بدنی مارمانندُ بزرگ با چشمانی درشت داشت که میتوانست با سرعتهای بالا در آب شنا کند. موارد رویت این موجود دریاچه، آنقدر شایع است که حتی چندین بار بیشتر از هیولای دریاچه لانچ نِس در اسکاتنلد دیده شده، که باعث شده اوگوپوگو، مستند-ترین موجود دریاچه جهان باشد. با توجه به مدرک تصویری تازه و اخیر و مجموعه-ای از تکنولوژیهای پیشرفته، برنامه در جستجوی هیولا، میخواهد دست به یکی از اولین سفرهای اکتشافی بزرگ، در این دریاچه بزند.

19:00

از رویا تا اختراع - دهه ۱۹۵۰

شیوه مسافرت ما از قایق-های شناور تا قایق-های پرنده تغییر کرده است. در صنعت الکترونیک از رادیوهایی به بزرگی یک اتاق تا رادیوهایی که در جیب جا می-شوند انقلاب ایجاد شده است و از آستروئیدهای ناشناخته که در فضا حرکت می-کنند تا یک ماهواره ساخته دست انسان که دور زمین می-چرخد، درهای جدیدی به روی جهان باز شده -اند. اینها همه اختراعات دهه ۵۰ هستند، دهه -ای که به خاطر فست فود، ماشین-های سرعتی و حتی موسیقی-ای سریعتر معروف شده است. از هواناو تا رادیوی ترانزیستوری تا دستگاه تست تنفس رانندگان همه اختراعاتی هستند که دنیا را تکان دادند.

20:00

من و تو + - سه- شنبه ۸ اسفند

من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ``من و تو ۱ `` پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش، مصاحبه و اخبار در زمینه هنری، علمی، آموزشی، زنان، سلامت و غیره می باشد.

21:00

قرن بیستم از دید جیمز می - نوجوانی

۱۰۰ سال پیش، مفهوم مدرن نوجوان، غیرقابل تصور بود. ابداع مواد مصنوعی، موسیقی الکترونیک و وسایل نقلیه-ای که نوجوان-ها از عهده-ی خریدشان برمی-آمدند، جهان را با لباس-های مد روزِ نایلونی، موسیقی ضبط- شده بر روی صفحه-های وینیلی، ایستگاه-های رادیویی و تجربه- آزادی بر روی موتورسیلکت، آشنا کرد. گیتارهای برقی اولین بار در دهه-ی ۱۹۳۰ ساخته شدند اما در دهه-ی ۱۹۵۰ محبوبیت فوق-العاده-ای پیدا کردند و امروزه یکی از نمادهای اصلی موسیقی راک نوجوانانه محسوب می-شوند. در این برنامه با موسیقی-دانهای امروزی گفت و گو می-کنیم تا علت جذابیت ماندگار گیتارهای برقی را از آنها جویا شویم.

21:30

اتاق خبر

22:00

مرگ دور است - حفره- ای از یخ

جیم داویدسون کوهنورد و بهترین دوستش، مایک پرایس عازم یک سفر کوهنوردی برای فتح قله پوشیده از برف "ماونت رینر" در ایالت واشنگتن می-شوند. هنگام صعود، فاجعه زمانی رخ می-دهد که جیم بدون هیچ هشدار قبلی به داخل یک شکاف ۲۵ متری سقوط می-کند و مایک را هم با خود به پایین می-کشد. جیم که از سقوط و ریزش بهمن جان به در برده متوجه می-شود که دوستش مایک انقدر خوش-شانس نبوده است. جیم برای نجات خود باید راهی برای بالا رفتن از دیواره- های یخی محض پیدا کند، درحالی-که زخمی شده و هیچ وسیله مناسب یا هیچ شریک کوهنوردی- ای ندارد. آیا جیم می-تواند بر اندوه خود غلبه کرده و شجاعت و مهارت خود برای تلاش برای سخت- ترین صعود زندگی-- اش را بدست آورد؟

23:30

دنیای مافیا - هندوستان

بمبئی، خانه-ی پرکارترین صنعت سینمایی جهان، بالی-وود، قلب تبهکاری هند نیز هست.برای سالها، خانواده-های پر قدرت تبهکاری،از تهیه کنندگان باج گرفته و اشخاص مشهوررا تهدید کرده-اند.وهمچنانکه 16میلیون شهروند بمبئی خود را آماده-ی خونریزی بیشتر بر اثر نبرد دسته-های رقیب بر سرکنترل تشکیلات زیر زمینی می-کنند، خواهیم دید چگونه یک فرقه-ی منحرف، پایه-گذاربزرگترین اتحاد تبهکاری هند بود، یعنی تاگ-ها – که الهه-ی کالی را می-پرستیدندو در سال-های 1800به قتل و دزدی آیینی می-پرداختند.

darknes آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول