نمایش پست تنها
قدیمی 03-26-2013, 17:30   #12
Ali_222
کاربر فعال

Ali_222 آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

دیابی: یاد گرفته ام چگونه شرایط جسمانی ام را بهبود ببخشم

پایگاه خبری GunnersTrust: مصدومیت های طولانی مدت ملی پوش فرانسوی را تنها به حضور در 17 شروع برای آرسنال در دو فصل گذشته کرد که 14 بازی از این تعداد به فصل جاری بر می گردد.

بازیکن 26 ساله با وجود غیبت طولانی پیش از کریسمس به دلیل آسیب ران از تاثیر خود راضی است و در مورد آینده خوشبین است.

دیابی در گفتگو با تلویزیون آرسنال گفت: "خیلی خوشحالم که در این تعداد بازی به زمین رفته ام. سه ماه مصدوم بودم که بخش طولانی از فصل محسوب می شود اما با این وجود در 14 بازی به زمین رفته ام که خیلی خوب است. همچنین 9 بازی باقی مانده که می توانم این تعداد را به 16 یا 17 برسانم که خوب است.

"تلاش کرده ام با درمان و دوره ریکاوری خوب و تمام چیزهایی که شرایط یک بازیکن را بهتر می کند، این فصل از خودم به خوبی مراقبت کنم.

"رژیم غذایی را تا حد زیادی بهبود داده ام، سبک زندگی من همیشه خوب بوده است زیرا وقت زیادی را خارج از خانه نمی گذرانم و همیشه پسری بوده ام که در خانه می ماند و استراحت می کند. تمام تمرین هایی که برای بهبود قدرت جسمانی و ضعف عضلانی نیاز است انجام می دهم.

"هنوز جوان هستم . می دانم سال هایی زیادی برای رسیدن به سطح بالا در پیش دارم. فقط نیاز دارم هر روز مراقب خودم باشم و همه چیز روبراه خواهد شد."
Ali_222 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول