نمایش پست تنها
قدیمی 03-27-2013, 11:22   #79
Ali_222
کاربر فعال

Ali_222 آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

گل*محمدي: مهدوي*کيا در کنار بازيکنان* تيم است

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مهدوي*کيا همواره کنار بازيکنان تيم است و جاي دوري نمي*رود.

يحيي گل محمدي در خصوص ديدار دوستانه پرسپوليس و تيم ملي نوجوانان عنوان کرد: بازي تدارکاتي خوبي بود، بعد از 4 و 5 روز تعطيلي چندين جلسه تمريني در نظر گرفته بوديم و با توجه به اينکه ديدار ما مقابل داماش در جام حذفي در چمن مصنوعي برگزار مي*شود، در نظر گرفتيم تا يک ديدار دوستانه در اين گونه زمين برگزار کنيم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: بازي خوبي بود و بازيکنان به خوبي محک خوردند تا در اين گونه زمين*ها آماده شوند و بتوانيم مقابل داماش به خوبي ظاهر شويم. بعد از 5 روز تعطيلي، بازيکنان از لحاظ بدني قفل کرده بودند و ما در اين تمرينات شرايط را بررسي کرديم، امروز استراحت خواهيم داشت و کار خود را براي آمادگي ايران مقابل پيکان از فردا آغاز مي*کنيم که سه جلسه تمرين خواهيم داشت.

سرمربي پرسپوليس درباره استعفايش تصريح کرد: من درباره اين مسائل قبلا صحبت کردم، اگر مهدي زنگ نمي*زد اين اتفاق رخ مي*داد، او زنگ زد و مرا از اين کار منصرف کرد. اين صحبت*ها قديمي شده و ترجيح مي*دهم در مورد شرايط فعلي صحبت کنم.

گل محمدي در خصوص اينکه مهدوي کيا در بازي روز گذشته با لباس شخصي حاضر شده بود و روي نيمکت تيم ملي نوجوانان نشست، ياد آور شد: مشکل خاصي وجود ندارد، مهدوي کيا صبح روز گذشته به خوبي تمرين کرد و با تماسي که با من داشت اعلام کرد که نمي*خواهد در بازي عصر حاضر شود، من هم قبول کردم، مهدوي کيا کنار بازيکنان پرسپوليس است و جاي دوري نخواهد رفت، او هر جا باشد همين حوالي است.

وي درباره خداحافظي مهدوي کيا افزود: طبق صحبت*هاي انجام شده قرار است در صورت راهيابي به فينال جام حذفي آخرين بازي خود را انجام دهد و از فوتبال خداحافظي کند.

سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه آيا در ديدار فينال به او ميدان خواهد داد، گفت: هم اکنون زود است در مورد اين مسائل صحبت کنيم، بگذاريد ببينيم به فينال راه پيدا مي*کنيم يا خير، در صورت صعود هماهنگي*هاي لازم را انجام مي دهيم.
Ali_222 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول