نمایش پست تنها
قدیمی 03-27-2013, 12:11   #14
Ali_222
کاربر فعال

Ali_222 آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

کازورلا: داستان خوشحالی گل هایم

پایگاه خبری GunnersTrust: منظره ای آشنا برای هواداران آرسنال در این فصل، ضربات تمام کننده بی نقص، یک لبخند عمیق و سپس بوسه بر روی خالکوبی دست.

هافبک اسپانیایی توپچی ها در این فصل 11 گل به ثمر رسانده است و هر بار نیز این کار را تکرار کرده. اما داستان پشت پرده این کار چیست؟

" همواره اینطور خوشحالی می کنم زیرا گل هایم را به پسرم تقدیم می کنم.

می توانیم خالکوبی که بر روی دستم دارم را ببینید، این برای اوست. اگر این کار را نکنم او مرا اذیت می کند و در خانه خوشحال نیست! نه، این همواره تعهد من به او را نشان می دهد. او بزرگترین چیز در زندگی من است، هر کاری انجام می دهم، بخشی از آن را به او اختصاص می دهم.

بله این خالکوبی نام اوست که به زبان عبری نوشته شد. چه گل بزنم و یا هر کار دیگری انجام دهم، او را نشان می دهم."

کازورلا پیش از این توانسته بود در طول یک فصل 9 گل برای باشگاه سابقش به ثمر برساند اما او اکنون این تعداد را در آرسنال 2 رقمی کرده. وی دلیل این آمار را تمرینات خود می داند.

" این یک جنبه از بازی من است که همواره سعی می کنم بهبود پیدا کنم. سال گذشته در مالاگا 9 گل به ثمر رساند و هدفم این بود تا ان را بهبود بخشم. فکر می کن آمار 11 گل برای یک هافبک خوب باشد اما معتقدم که می توانم گل های بیشتری به ثمر برسانم و این جنبه از بازی خود را بهبود بخشم.

همه چیز تحت تاثیر پیشرفت مقابل دروازه قرار می گیرد. شما باید سعی کنید و به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنید و در نهایت اگر بهتر شوید، تیم نیز موجب بهتر شدن شما می شود. همه چیز بطور متوالی کار می کند و نیاز دارید که اوضاع هم به صورت فردی و هم گروهی به نفع شما پیش برود."
Ali_222 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول