نمایش پست تنها
قدیمی 03-27-2013, 12:13   #16
Ali_222
کاربر فعال

Ali_222 آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

آرتتا: اگر می خواستم مهارتهای رونالدینیو را امتحان کنم، مصدوم می شدم!

پایگاه خبری GunnersTrust: آرتتا در این مصاحبه برای ما از دوران حرفه ای پر حادثه و لحظاتی که می دانست می تواند به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای مطرح شود، می گوید.

بازیکن محبوب شما وقتی که بزرگ می شدید چه کسی بود؟
پپ گواردیولا. نه فقط به دلیل اینکه بازیکن فوق العاده ای بود. او همچنین برای بارسلونا یک رهبر بزرگ و شخصیت محوری در زمین بازی بود.

می توانید بهترین گلی که به ثمر رسانده اید، توصیف کنید؟
نمی دانم که بهترین گل من است یا نه اما 19 یا 20 بودم و برای رنجرز بازی می کردم. آخرین بازی فصل و دقیقه 93 بود و فکر می کنم 1-5 جلو بودیم. با سلتیک در امتیاز و تفاضل گل مساوی بودیم اما یک پنالتی برای ما گرفته شد و درخواست کردم که پنالتی را بزنم. در آن زمان بازیکنان بزرگی مانند رونالد بوئر در تیم داشتیم. پنالتی را گل کردم و فاتح لیگ شدیم. یک گل خاص بود.

کدام یک از بازیکنانی که در آنها بازی کرده اید دارای بیشترین استعداد ذاتی بوده اند؟
بدون شک رونالدینیو. اگر بخواهم بعضی کارهایی که او توانایی انجام دادن با توپ را دارد امتحان کنم، مصدوم خواهم شد!

در چه ورزشی به جز فوتبال خوب هستید؟
از جوانی در تنیس خیلی خوب بودم. باید تصمیم می گرفتم یک فوتبالیست حرفه ای شوم یا یک تنیسور حرفه ای. تصمیم سختی بود زیرا واقعاً تنیس را دوست دارم. اما می توانست بسیار انفرادی باشد.

چه زمانی متوجه شدید که به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شده اید؟
وقتی که 15 ساله بودم و بارسلونا به من علاقه نشان داد. آنها توضیح دادند که چگونه می خواهند من به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای پیشرفت کنم. بعد از مدتی من را در همان گروهی قرار دادند که بازیکنانی مانند ژاوی و اینیستا - که در آن زمان برای بارسلونا بازی می کردند- بودند. برای من یک تعریف بزرگ بود.
Ali_222 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول