نمایش پست تنها
قدیمی 03-27-2013, 12:13   #17
Ali_222
کاربر فعال

Ali_222 آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

دیابی: رقابت های نسل بعد تجربه فوق العاده ای است

پایگاه خبری GunnersTrust: تیم جوانان آرسنال دوشنبه در ورزشگاه امارات میزبان زسکا موسکو روسیه خواهد بود تا تکلیف صعود کننده به دور نیمه نهایی رقابت های نسل بعد مشخص شود.

ابو دیابی که از نزدیک این رقابت ها را زیر نظر دارد می گوید این بازی ها تجربه ارزشمندی برای بازیکنان جوان است.

" قطعا دوست داشتم در این رقابت ها بازی کنم. وقتی جوان تر بودم همواره عادت داشتیم در مورد اینگونه رقابت ها صحبت کنیم، اینکه در سراسر اروپا مقابل تیم های بزرگ قرار بگیریم.

این یک رویای واقعی بود اما متاسفانه در ان زمان هرگز اتفاق نیوفتاد. اما معتقدم که برای بازیکنان جوان واقعا خوب است، یک تجربه عالی برای انهاست. در سنین پائین انها می توانند جو بازی در رقابت های ارپایی را احساس کنند بنابراین این واقعا به آنها کمک خواهد کرد."

دیابی در مسیر بازگشت خود از مصدومیت در کنار برخی از آینده دار ترین بازیکنان آرسنال به میدان رفت و مانعی برای قهرمانی آنها در این رقابت ها نمی بیند.

" بازیکنان بسیار خوبی در تیم هستند، نفراتی مانند سرگی گنابری و چوبا اکپوم. آنها گاهی با ما تمرین می کنند و من با برخی از انها در تیم رزرو بازی کرده ام. سرگی با ما به تمرینات پیش فصل در المان امد و واقعا تاثیرگزار بود.

معتقدم که آینده درخشانی داریم و برای انها در دیدار مقابل موسکو بهترین آرزوها را دارم."
Ali_222 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول