نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2013, 17:03   #707
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

فایل صوتی مصاحبه صدای آمریکا با مدیر شبکه جم را بشنوید

چرا مصاحبه سعید کریمیان با ص دای آم ری کا سانسور شد؟!

اگر اصرار و درخواست بی شمار طرفداران جم نبود شاید هرگز تن به این مطلب نمی دادم اما بخاطر احترام به بینندگان عزیز جم که با محبت... ها یشان همیشه و هرجا ما را دلگرم و خوشحال کرده اند به اطلاع می رسانم:

بعد از مدت ها درخواست و پیگیری های گردانندگان شبکه ص دای آم ریک ا خصوصا آقای سیامک دهقانپور (برنامه ساز افق در این شبکه) بالاخره علی رغم میل باطنی ام و روال مصاحبه های کم مقداری که دارم، مصاحبه با این شبکه را پذیرفتم.

اصرار بیش از اندازه آقای سیامک موجب شد تا پیشنهادش را قبول کنم و روی ایر در برنامه افق 14مه با او در مورد سریال های ترکی خصوصا حریم سلطان گفتگویی داشته باشم.
دهقانپور از من چند کلیپ خواست تا جهت پخش در ص دای آم ری کا برایش ارسال کنم که این کار را نیز انجام دادم و آنها در برنامه خود پخش کردند.

شخصی با نام بابک از سوی استودیو ص دای آم ری کا با من تماس گرفت تا مصاحبه را صورت دهد اما از آنجایی که قرار بود این گفتگو روی ایر آن هم به صورت زنده پخش شود، برنامه به یکباره از سوی ص دای آم ری کا تغییر کرد و قرار شد آنها این مصاحبه را ضبط کنند.

من با این شرط با او مصاحبه کردم که کوچکترین تغییر و یا سانسوری را در آن ندهند و ایشان به من قول داد تا اگر امکان پخش در برنامه فراهم نشد حتما این مصاحبه انجام شده را در سایت شبکه قرار دهد.

اما گویا حرف هایی که در این مصاحبه زدم به مذاق مدیران و سیاست گذاران شبکه ص دای آم ری کا خوش نیامد و آن مصاحبه را طی اقدامی بی رحمانه و به دور از اخلاق رسانه ای به طور کل سانسور کردند.

شاید سوالات من به عنوان یک ایرانی برای کارکنان دولتی ص دای آم ری کا گران آمد که اینطور بعد از اصرارهای خودشان آن را پخش نکنند و باعث ناراحتی شمار زیادی از طرفداران شبکه جم بشود.

همانگونه که در آن مصاحبۀ هرگز پخش نشده گفتم باز هم می گویم که چرا باید مدیران و کارکنان شبکه من و تو دستشان در تجارت جنسی دختران این مرز و بوم آلوده باشد.

اگر پرونده مربوط به این جنایت ها را در دادگاه های بریتانیا و یا کانادا دنبال کنید خواهید پی برد که چه مادران و پدرانی بودند که دختر عزیزشان جلوی چشمانشان پرپر شده است.
اقدام ص دای آم ری کا در پخش نکردن آن مصاحبه جز خیانت به هر ایرانی وطن پرست چیز دیگری نمی تواند باشد.

مورد دیگری که ص دای آم ری کا تحمل آن را نداشت و سبب شد تا آن گفتگو را پخش نکنند اینست که طبق اطلاعاتی که در دست دارم آقای هاشمی رفسنجانی در آستانه انتخابات فرمایشی ایران از طریق پسر خود مهدی هاشمی شبکه های ب ی ب ی س ی و من و تو را ساپورت مالی کرده است و البته نیازی به گفته من نیست با یک نگاه به برنامه های ب ی ب ی س ی و شبکه من و تو می توانید تبدیل شدن این رسانه ها به ستاد انتخاباتی آقای هاشمی را به راحتی مشاهده کنید. حرف من و کلیه وطن پرستان این است که ما نباید با تبلیغ کاندیدای خاص تنور این انتخابات را داغ کنیم و هرگونه اقدامی در این راستا مهر تائیدی بر فعالیت های ضد بشری حکومت ایران است.

در پایان امیدوارم روزی برسد که رسانه های مدعی چند صدایی به شعار هایشان جامه عمل بپوشانند و از اعتماد بینندگانشان سوء استفاده نکنند.

در این میان برای شبکه ص دای آم ری کا نیز تاسف می خورم و از ایشان می خواهم ابتدایی ترین عوامل جذب مخاطب را که راستگویی است را رعایت کنند.
***فایل صوتی مصاحبه صدای آمریکا با مدیر شبکه جم را با حجم پایین دریافت کنید***

دانلود

mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول