نمایش پست تنها
قدیمی 06-10-2013, 09:05   #1
ali
مدیر بازنشسته

ali آواتار ها

تشکر شده 10 بار در 10 ارسال
پیش فرض سيدعباسي: توان شکست صربستان را داريم

سيدعباسي: توان شکست صربستان را داريم

کارشناس واليبال گفت: به عقيده من دريافت اول، مشکل سنتي واليبال ***** محسوب مي*شود و هنوز برطرف نشده است.

جهانگير سيدعباسي، مربي بين*المللي واليبال ***** است که سابقه کار کردن کنار ولاسکو را هم دارد. به گزارش فارس، وي در خصوص دو بازي تيم ملي ***** برابر روسيه در چارچوب ليگ جهاني واليبال اظهار داشت: تيم روسيه دو تفاوت اصلي با تيم ***** داشت؛ اولي تجربه است و دومي هم برتري فيزيکي آنها نسبت به ***** است.

وي ادامه داد: فکر مي*کنم تمام توان تيم ***** اين چيزي نبود که ****م؛ براي بازي با تيم*هايي مانند روسيه بايد تمام ارکان*هاي ***** خوب باشند. آمار بد دريافت*هاي ملي*پوشان ***** در دو بازي برابر روسيه نشان داد که تيم ما همچنان با مشکل هميشگي خود روبرو است.

اين کارشناس واليبال خاطرنشان کرد: دريافت*هاي بد موجب شد که معروف نتواند پاس*هاي خوبي بدهد. روس*ها دريافت*هاي بد را هم به پاس تب**ل مي*کردند و ***** نمي*توانست اين کار را انجام دهد. روسيه جزو تيم*هايي است که هميشه خوب سرويس مي*زند، اما به همان ميزان در دريافت هم مشکل دارد.

وي عنوان کرد: اگر ما در دريافت و سرويس بهتر عمل مي*کر**م ممکن بود نتيجه بازي کمي تغيير کند و بهتر باشد، اما براي نخستين حضور عملکرد تيم خوب بود، با اين حال همچنان معتقدم که اين تمام توان ***** نبود.

مربي بين*المللي واليبال در خصوص مشکل دريافت ملي*پوشان تصريح کرد: اين مشکل، مشکل سنتي واليبال ***** است. فکر مي*کنم ولاسکو بسيار روي اين موضوع کار کرده است. دريافت موضوعي نيست که به راحتي بتوان آن را اصلاح کرد. برخي بازيکنان فيزيک اشتباهي در دريافت دارند و برخي **گر تاکتيک صحيح دريافت را نمي*دانند؛ ما در اين امر از استاندارد دنيا عقب هستيم، اما اميدوارم ولاسکو و سيچلو بتوانند آن را برطرف کنند.

وي گفت: هرچند که از استانداردهاي دنيا عقب هستيم، اما نبايد دچار خود کم*بيني شويم، چراکه به هر حال ما جزو 12 تيم برتر جهان هستيم. با تيم*هاي درجه دو اروپا مانند بلغارستان، آلمان، فرانسه، صربستان و ... اختلاف چنداني نداريم، اما برابر روسيه و برزيل و لهستان و ... کمي مشکل خواهيم داشت.

سيدعباسي ادامه داد: اگر تمام ارکان*هاي تيم ***** خوب بازي مي*کردند، ممکن بود حتي روسيه را هم شکست دهيم. اگر همه چيز خوب باشد، مي*توانيم صربستان را در تهران شکست دهيم، چراکه اين تيم **گر قهرمان المپيک نيست.

اين کارشناس واليبال در مورد اينکه آيا تشکري توانست جاي خالي نا** را پر کند يا خير، تصريح کرد: تشکري براي رسيدن به نا** به زمان نياز دارد. نا** يکي از با تجربه*هاي تيم ملي بود و هميشه جاي خالي وي احساس مي*شود. بايد به تشکري زمان داد، هرچند که اعتقاد دارم نا** هم مي*توانست همراه تيم به مسابقات اعزام شود.

سه ماهه:23هزار تومان+8روز رایگان
شش ماهه:35هزار تومان+15روز رایگان
یک ساله:70هزار تومان+2ماه رایگان
فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
شش ماهه:70هزار تومان
ali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول