نمایش پست تنها
قدیمی 08-15-2013, 09:44   #791
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

خطاب به تلویزیون کهکشان

درود
متاسفانه بارها و بارها به شما در رابطه با فرکانس و ماهواره انتخابی گوشزد کردیم اما هیچ وقت 1 ثانیه نه شما و نه مدیریت این تلویزیون گوش شنوا نداشتند

ماهواره آذراسپیس هیچ، تکرار می کنم هییییچ بیننده ای در ایران ندارد
نمی دانم مشاور شما در انتخاب ماهواره های آموس و آذراسپیس و فرکانس 11470 هاتبرد و 10722 عمودی یوتلست کیست که همواره ضعیف ترین فرکانس ها و کم بیننده ترین ماهواره ها را به شما معرفی می کند، تنها چیزی که می دانم این هست که این مشاور سواد بسیار کمی دارد و به هیچ عنوان دلسوز شبکه نیست!

شبکه شما در حد شبکه من و تو می توانست موفق باشد. خرج اضافه قرارداد 3 ساله در فرکانس ضعیف هاتبرد و انتخاب فرکانس یوتلست و هم اینک آذر اسپیس می توانست شاهد یک فرکانس قوی در ماهواره ای پر بیننده با کیفیت بهتر باشد و نیاز نبود در چند ماهواره بی بیننده و فرکانس ضعیف با حداقل کیفیت تصویر روی ایر بروید!

برای شما متاسم که به جای این که به فکر جایگاه در بین بینندگانتان باشید، به حرف یک عده گوش می دهید که دلسوز شبکه تان نیستند!

فراموش نکنید که باز هم می گویم شما می توانید با مستندات و برنامه هایی که دارید و آگهی کمی که دارید در عرض 1 هفته جایگاه من و تو را پیدا کنید، اما به شرط این که دیده شوید. اما متاسفانه فعلا به هیچ عنوان دیده نمیشوید
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول