نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2012, 13:43   #9
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال

يکه : "ما با اعتماد به نفس و آمادگي کامل منتظر بازي برگشت در برنابئو هستم "
منبع : سایت رسمی باشگاه / مترجم : فرشید مهرآرا FCBarca.ir
" به بازي که بنمايش گذاشتيم افتخار ميکنيم .ما با اعتماد به نفس و آمادگي منتظر بازي خارج از خانه در برابر اوساسونا و بازي برگشت در برنابئو هستيم ."

خاوير ماسکرانو از جرارد پيکه و پويول ستايش کرد ، "بازي کردن با پيکه و پويول بسيار آسان است ، آنها بهترين مدافعان جهان هستند . "

Click here to view the original image of 640x360px.
این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 640x360 می باشد.
جرارد پيکه که 90 دقيقه در الکلاسيکو بازي کرد پيام روشني بعد از بازي ديشب فرستاد :" به بازي اي که بنمايش گذاشتيم افتخار ميکنيم " و به اين نکته اشاره کرد که "گاهي اوقات شما به شانس زيادي نياز داريد تا گلزني کنيد ، آن ها از دو شانس خود استفاده کردند و به گل رسيدند اما من فکر ميکنم ما شايسته ي نتيجه ي بهتري بوديم ."

در پايان اين مدافع آبي و اناري پوش اضافه کرد " رفتن به مادريد با نتيجه ي 2-3 بهتر است ، ما بيشتر مراقب خواهيم بود . ما پيروزي هايي مثل اين بازي زياد بدست آورده ايم ."

پدرو

"بازي بزرگي بود ، از برد بسيار خوشحالم اما شايد ما شايسته ي زدن يک گل ديگر نيز بوديم . اما من از بازي راضي ام . "

" 2-3 نتيجه ي خوبي نبود ، اگر ما گل چهارم را نيز بثمر ميرسانديم نتيجه ي خوبي بود . ما بايد بازي خوبي در برنابئو بنمايش بگذاريم تا برنده ي اين جام شويم . "

" بهتر است الکلاسيکو ها اينگونه باشند ، با رعايت بازي جوانمردانه توسط هر دو تيم ."

ماسکرانو

" آنچه در بازي مشاهده کرديم کمي شرمآور است ، اما نتيجه ي پاياني خوشحال کننده بود ."

"نبايد فراموش کنيم که تيم بزرگي را شکست داديم ، اکنون همه چيز به ما بستگي دارد که به آنجا برويم و جام را بدست آوريم . "

" از نتيجه که بگذريم ، اين ما بوديم که بازي را در اختيار داشتيم و اين مهم است . ما بايد روش خود را حفظ کنيم ."

"اين شروع فصل بود ، اين بازي هاي سنگيني از لحاظ فيزيکي و روحي ميباشند و ما کارمان را بخوبي انجام داديم . ما پيروز شديم و اين چيزي بود که ميخواستيم به آن برسيم . "

" در کنار پيکه و پويول بازي کردن بسيار راحت است ، آن ها بهترين مدافعان جهان هستند و من کارم را بخوبي انجام دادم تا غيبت کارلس احساس نشود . "

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول