نمایش پست تنها
قدیمی 01-04-2014, 19:30   #80
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

قلعه نويي برهاني را تهديد به اخراج کرد

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: اگر برهاني لگد به کلمن زده باشد تا زماني که من هستم ديگر اين بازيکن را در استقلال نخواهيد ديد.

امير قلعه*نويي پس از پيروزي يک بر صفر استقلال مقابل راه آهن و صدرنشيني در ليگ برتر،در نشست خبري گفت: ابتدا درگذشت مادر جواد خياباني را به او تسليت مي*گويم. خدا را شکر مي*کنم که سه امتياز حساس را از بازي با راه*آهن گرفتيم و بازيکنان با معرفت و غيرتي فوتبال بازي کردند و توانستيم از تيم خوب راه آهن سه امتياز بگيريم. راه*آهن يک فوتبال مدرن بازي مي*کند و در طول 90 دقيقه دو سه بار تغيير سيستم داد و اين نشان دهنده خوب بودن تيم است.ما هم خيلي خوب بازي کرديم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: از دکتر حسن روحاني مي*خواهم به وضعيت زمين ورزشگاه* هاي تختي و آزادي توجه کند. اين دو ورزشگاه مي*توانند در خاور ميانه ميزبان مسابقات مهمي باشند. زمين تختي نسبت به بازي*هاي قبل بهتر شده است و شرايط رختکن هم همين طور. امروز در مجموع فوتبال تاکتيکي بازي کرديم و از نظر روحي و رواني مهدي نظري با گلي که زد در شرايط خوبي قرار گرفت.

قلعه*نويي در مورد سه بازيکن تعويضي استقلال و اينکه نيمکت اين تيم خالي بود و همچنين لگد آرش برهاني به کلمن، گفت: من فيلم بازي را حتما مي*بينم، اگر برهاني چنين کاري کرده باشد او تا زماني که من در استقلال باشم او را در استقلال نخواهد بود. مي*خواستيم سيد حسين حسيني را به جاي تيموريان را بفرستيم که ديديم نمي*شود. دو بازيکن سه اخطاره داشتيم. حنيف و قاضي هم نبودند و اگر آنها بودند وضعيت* بهتر بود اما خدا را شکر سه امتياز را گرفتيم.

وي در مورد حضور سه چهار هزار نفري تماشاگران استقلال، گفت: تيم براي مردم است چه به ورزشگاه بيايند چه نيايند امروز هم آمدند و تيم را حمايت کردند و سه امتياز را گرفتيم و بازي*هاي بعدي استقبال بيشتري خواهد شد اما امکانات رفاهي براي تماشاگران کم است.

نوري فر، مدير رسانه*اي استقلال هم در ابتداي نشست درگذشت مادر جواد خياباني را تسليت گفت.
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول