نمایش پست تنها
قدیمی 01-06-2014, 14:48   #1
navidsehat93
کاربر سایت

navidsehat93 آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
پیش فرض مشکل ماهواره w3 و قطع شدن سیگنال بعد از ورود به تنظیمات

سلام. وقتتون بخیر. من یه مشکلی با رسیور9696 دارم که هیچ جا نتونستم پیداش کنم. مشکل واقعا عجیبیه. رسیور ما قبلا یه مشکلی داشت (روشن میشد ولی تو چراغ قرمز میموند و تصویری رو تلویزیون نمیومد). دادیمش به یه تعمیرکار و کاملا درستش کرد. اما اون آقا تنظیمات آنتن رو به هم زد تا با ماهواره خودش چک کنه. ما دو تا ماهواره هاتبرد و w3 داریم. الان ماهواره هاتبرد به خوبی کار میکنه (با شماره1) اما w3 نه.البته اون آقا به ما گفته بود که w3 من رو lnb شماره 2 هست و مال شما رو4 پس شما بعدا شمارشو عوض کنین. منم شماره 4 رو رو eutelsat w3 7E گذاشتم ولی هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه. سیگنال صفره وحتی کانالهای ذخیره شدش هم میگن no signal. من w3 رو رو شماره های 2،3و5 هم گذاشتم اما باز هم همینطور بود. انگار اصلا lnb وجود نداره. جالب اینجاست که وقتی من وارد تنظیمات آنتن یا جستجوی کانال میشم و ماهواره w3 رو اتنخاب میکنم هاتبرد هم کاملا قطع میشه! یعنی اگه از تنظیمات بیام بیرون کانالای هاتبرد همه no signal میدن و باید رسیور رو خاموش روشن کنم تا بیاد. به نظرتون مشکل از چیه؟ امکانش هست سوییچر خراب باشه؟ متاسفانه دیش تو پشت بومه و فقط با نردبون میشه رفت و کلی دردسر داره. بعضی موقع شانسی سرچ w3 جواب میده و کانالای زیر رو نشون میده درحالی که اصلا ربطی نداره و باید فارسی1 و پرشین تون رو پیدا کنه (11221 رو سرچ میکنم). یه عکس از کانالای پیدا شده 11221 وتنظیمات آنتن هم گذاشتم. ببخشید متن طولانی شد.ممنون میشم کمکم کنید

navidsehat93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول