نمایش پست تنها
قدیمی 04-09-2014, 21:15   #82
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

پنجعلي: ريالي دريافتي نداشته*ام

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با وجود همه مشکلاتي که وجود دارد بچه ها براي کسب پيروزي در آخرين بازي ليگ برتر مصمم هستند، اما اي کاش حالا که قرار بود اصلاً پولي پرداخت نشود صحبتش مطرح نمي شد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد پنجعلي گفت: در اين مدت اتفاقات گوناگوني روي داده است که هيچکس انتظارش را نداشت. به نظر من بچه ها از نظر اخلاقي امتحان خود را به خوبي پس دادند، حالا اگر در بازي با راه آهن نتيجه نگرفتند، حقشان غير از اين بود. بچه ها با وجود تمام مشکلات مالي نه تنها ميدان را خالي نکردند، بلکه با تمام وجود بازي کردند. بعد از بازي با داماش هم بهترين شرايط ايجاد شد، اما اي کاش اين دو ميليارد تومان که به نظر مي رسد از ابتدا هم قرار نبود پرداخت شود از اول هم مطرح نمي شد. البته بچه ها با وجود اين مسائل مصمم به بازي با راه آهن رفتند، اما اين هم يک واقعيت است که وقتي تمرکز و آرامش بازيکن برهم بريزد احتمال بروز خطا و اشتباه بيشتر مي شود.

وي ادامه داد: در بازي با راه آهن هرچند کيفيت بازي مي توانست بيشتر هم باشد اما به ويژه در نيمه دوم موقعيت هاي گل خوبي داشتيم که از دست رفت، اما آنچه مسلم است ايجاد همان موقعيت ها اراده بازيکنان براي کسب پيروزي را نشان مي داد.

کاپيتان سابق پرسپوليس خاطرنشان کرد: در آستانه بازي با استقلال صنعتي هم شاهد حوادث جديدي بوديم اما آنچه من در بچه ها ديدم مصمم بودن براي کسب پيروزي در اين بازي است. بخت ما براي قهرماني کمتر شده است اما روي قواعد نانوشته فوتبال شانس داريم و مي خواهيم حداقل سهميه آسيايي را کسب کنيم.

پنجعلي در پايان با اشاره به فهرستي که منتشر شد تصريح کرد: حرف و حديث درباره اين فهرست بسيار است. چه درباره دليل و نحوه انتشار آن و چه ارقامي که در آن آمده و در موارد متعدد درست نيست. به عنوان مثال من يک ريال دريافتي نداشتم ولي براي من رقمي منظور شده بود. تعدادي از بچه ها هم به من مراجعه کردند. مثلاً محسن مسلمان حرف جالبي زد. او مي گفت "من پولم را از باشگاه ذوب آهن مي گيرم چون قرضي به پرسپوليس آمدم و نمي دانم حکمت اين رقمي که اعلام شده چيست؟"
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول