نمایش پست تنها
قدیمی 04-11-2014, 08:13   #85
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

خليلي:هواداران دعا کنند،پرسپوليس شانس دارد

مهاجم سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: عليرغم اينکه کار خيلي سخت است اما هواداران دايي و پرسپوليس را دعا کنند چون هنوز شانس وجود دارد.

محسن خليلي در خصوص دليل حضورش در تمرين پرسپوليس اظهار داشت: من روزهاي تلخ و شيرين زيادي را در اين فوتبال داشتم و هميشه کسي را که کنار خودم مي*ديدم کسي نبود جز علي دايي. او در روزهاي تلخ و شيرين کنار من بود مخصوصا در سايپا، تيم ملي و همين پرسپوليس. به همين دليل من هم آمدم بگويم که ما هم کنار تو هستيم.

به نقل از فارس، وي افزود: من احساس کردم فشار زيادي روي دايي و بازيکنان مخصوصا در اين ليست بود. مخصوصا بر روي علي دايي که به نظرم امسال با پرسپوليس نتايج بسيار خوبي را بعد از چند سال گرفت اما بدشانسي آنها را کمي از قهرماني دور کرد. من امروز آمدم که به دايي بگويم هنوز شاگردان و دوستان او کنارش هستند و هيچکس او را فراموش نمي*کند. من هميشه به عنوان يک فرد کوچک در اين فوتبال و کسي که شاگرد دايي و دوستش بودم با افتخار از علي دايي که سرمايه بزرگ اين مملکت است حمايت مي*کنم و فقط آرزوي موفقيت او را دارم.

وي در پاسخ سوالي که آيا به نظر شما پرسپوليس شانس قهرماني دارد يا خير، گفت: کار سخت است اما از هواداران مي**خواهم همه دايي و پرسپوليس را دعا کنند، هيچ کاري در فوتبال نشدني نيست و من اميدوارم که پرسپوليس بتواند به هدفش برسد مانند همان قهرماني که با گل دقيقه 90 سپهر حيدري سپاهان را شکست داديم و قهرمان شديم. در فوتبال تا دقيقه نودش اتفاقات مختلفي مي*افتد و من اول اميدوارم با انگيزه*اي که امروز در بين بچه*ها ديدم پرسپوليس برنده بازي فردا باشد و سپس خيلي خوشبينم که ان*شاءالله اين تيم بتواند سهميه آسيا را بگيرد. من فقط اين را مي*گويم هنوز همه چيز تمام نشده است.
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول