نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2014, 21:09   #89
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

پولادي: حاشيه مانع قهرماني پرسپوليس شد

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دوست ندارم به عقب برگردم چون هواداران همه مشکلات ما را مي*داند ما با اين وضعيت نايب قهرمان شديم.

مهرداد پولادي اظهار داشت: جا دارد به تمام بازيکنان و کادر فني که کار بسيار سختي را پشت*سر گذاشتند، خسته نباشيد بگويم. فراز و نشيب*ها زياد بود، اما خدا را شکر نايب قهرمان شديم.

به نقل از فارس، وي افزود: اميدوارم اين نايب قهرماني هديه کوچکي به هواداران پرشور ما باشد. آنها مي*دانند که شرايط مهيا نبود و اگر حاشيه*ها اجازه مي*داد حق ما قهرماني بود.

پولادي تاکيد کرد: خدا را شکر مي*کنم که شرمنده نشديم و حداقل سهميه گرفتيم. انشاءالله هواداران بيايند و پرسپوليس را در فصل آينده حمايت کنند.

وي در مورد وضعيت خودش نيز گفت: قرارداد من با باشگاه تمام شده و از امروز تمام فکر و ذهنم تيم ملي است بعداً مي*توانم در مورد پيشنهادهايم تصميم بگيرم. سال سختي را همراه با مصدوميت و مشکلات پشت*سر گذاشتم، اگر هم حرفي زدم قصد بي*احترامي به هيچ کس را نداشتم و فقط خواستم مشکلات را با هواداران در ميان بگذارم و مسائلي بود که واقعاً پيش آمده بود.

بازيکن ملي پوش ايران در پاسخ به سؤالي که مشکلات شما در پرسپوليس چه بود گفت: خدا را شکر نايب قهرمان شديم اما مشکلات ما يکي يا دو تا نبود. از اول تا آخرش را مردم مي*دانند و نمي*خواهم به عقب برگردم. چون همه چيز تمام شده اما هواداران خدايي بچه*ها کم نگذاشتند و با تمام توان و با غيرت جنگيدند، ما مي*توانستيم قهرمان شويم اما نشد، حسرت نمي*خوريم چون با تمام وجود تلاش کرديم. انشاءالله سال بعد هر کس باشگاه را در اختيار مي*گيرد بتواند اين تيم را موفق کند. جا دارد من از همه کساني که برايم زحمت کشيدند تا زودتر از مصدوميت رهايي پيدا کنم تشکر کنم.

وي درباره اردوي آفريقاي جنوبي نيز گفت: بالاخره بايد براي جام جهاني آماده شويم، عقب هستيم، اما اميدوارم در اين 20 روز به آمادگي کامل برسيم. يکي از حريفان جدي ما نيجريه است و با اردوي آفريقا مي*توانيم آمادگي رقابت براي رقباي سرسخت خود را پيدا کنيم.

پولادي درباره عدم همکاري برخي تيم*ها با تيم ملي گفت: من نمي*توانم در اين باره نظري بدهم اما آبروي کشور ما در بالاترين رويداد فوتبال جهان در ميان است. بالاخره بايد با هماهنگي*هاي لازم برنامه*ها پياده شود.مطمئن هستم با نشست صميمي و تعامل همه چيز حل مي*شود چون همه مي*خواهند نام ايران سربلند شود. ما کار بسيار سختي در جام جهاني داريم. حتي از آن چيزي که تصور مي*کنيد کار ما دشوارتر است. بايد با يک همدلي و تلاش همگاني به خواسته خود برسيم تا انشاءالله در سه بازي جام جهاني سربلند باشيم.
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول