نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2014, 21:15   #92
mehrabjan
کاربر سایت

mehrabjan آواتار ها

تشکر شده 21 بار در 21 ارسال

فعلاً از تغييرات در پرسپوليس خبري نيست

رئيس هيأت مديره فوتبال پرسپوليس گفت: با پيگيري*هايي که انجام دادم فعلاً در مورد تغييرات چيزي به ما ابلاغ نشده است.

محمدصادق اکبري ضمن تبريک نايب قهرماني پرسپوليس در ليگ برتر اظهار داشت: اين افتخار در شرايطي به دست آمده که همه بازيکنان و کادر فني به خاطر هواداران همت کردند و با يک تلاش و کوشش و بازي*هاي فداکارانه پرسپوليس را نايب قهرمان ليگ برتر کردند.

به نقل از فارس، وي افزود: مشکلات متنوعي داشتيم اما بازيکنان سخت جنگيدند و با پشت به خيلي از مسائل حاشيه*اي براي موفقيت هم قسم شدند که جا دارد از طرف هيأت مديره از تمام بازيکنان مخصوصاً علي دايي به عنوان کادر فني که واقعاً تأثيرات بسزايي داشت تقدير و تشکر کنم شايد هر کسي غير از دايي بود و يا بازيکنان پرسپوليس حاشيه*ها ضربه بدتري به آنها مي*زد و خداي ناکرده نايب قهرماني را هم از دست مي*داديم.

وي در پاسخ سؤالي که آيا قرار است تغييراتي در هيأت مديره و مديريت باشگاه انجام شود يا خير؟ گفت: بالاخره ما تابع وزارت ورزش هستيم اما جا دارد از علي پروين هم تشکر کنم تعامل پروين و دايي به نظرم مي*تواند در موفقيت پرسپوليس هميشه تأثيرگذار باشد. پروين و دايي يکي از بزرگان باشگاه پرسپوليس است که اعتبار رنگ قرمز به شمار مي*رود. ايشان هم به نوبه خود زحماتي کشيد از ايشان هم تشکر مي*کنم اما تا به اين لحظه در مورد تغييرات عليرغم يک يا دو با پيگيري چيزي به ما ابلاغ نشده است.

وي افزود: ما هم نگران آينده پرسپوليسيم بالاخره فصل نقل و انتقالات است و بازيکنان از الان تيم*هاي آينده خود را مشخص مي*کنند اميدوارم که تصميمي اگر قرار است گرفته شود زودتر انجام شود چون پرسپوليس بايد آسيايي بسته شود و راه بسيار سختي دارد.
mehrabjan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول