نمایش پست تنها
قدیمی 04-25-2014, 16:00   #1
super-star
مدیر باز نشسته

super-star آواتار ها

تشکر شده 33 بار در 24 ارسال
پیش فرض ورود شیطان شب*رو به خانه مردم برای اعمال غیر اخلاقی+عکس

ورود شیطان شب*رو به خانه مردم برای اعمال غیر اخلاقی+عکس

جزئیات رفتار شیطان شب رو که وحشت را به جان دو خانواده در کرمان انداخته بود در تجسس*های ویژه پلیس فاش شد.

ساعت چهار بامداد دهم بهمن ماه سال گذشته، مردی با صدای وحشتزده با پلیس 110 کرمان تماس گرفت و از آنها کمک خواست.دقایقی بعد تیمی از مأموران به خانه این مرد رفتند و خانواده*ای را پیش روی خود دیدند که از شدت ترس و وحشت زمینگیر شده بودند. مرد خانواده بریده بریده حرف می*زد و زن و بچه*اش نیز گریه می*کردند.
مأموران با اقدام*های روانکاوانه آنان را آرام کردند و به تحقیق از پدر خانواده دست زدند. وی گفت: ما خواب بودیم که صدای فریاد همسرم را که آن*طرف*تر از من کنار دخترم خواب بود شنیدم، وقتی بیدار شدم مرد قدبلندی را در اتاق دیدم. قصد داشتم از جایم بلند شوم و برق را روشن کنم که وی من را با چاقو تهدید کرد اگر صدایمان در بیاید همگی*ما را خواهد کشت، از ترس جانمان هیچ حرفی نزدیم و وی لحظاتی بعد از خانه فرارکرد.
وی در ادامه افزود: برق را روشن کردم و می*خواستم به پلیس زنگ بزنم که متوجه کیفی شدم که در گوشه اتاق افتاده بود، آن را برداشتم و یک کارت شناسایی از داخل آن بیرون آوردم و در حال بررسی آن بودم که مرد ناشناس دوباره به اتاقمان آمد و به سویم حمله*ور شد و کیف و کارتش را گرفت و فرار کرد، خیلی ترسیده بودیم و همسر و بچه*ام از ترس مدام گریه می*کردند.
مرد جوان گفت: آنقدر وحشت کرده بودیم که توان رفتن به پذیرایی برای تماس با پلیس را نداشتیم تا این*که آن مرد دوباره آمد و ادعا کرد کارت شناسایی دیگرش در خانه*مان جامانده *است و با چاقو تهدیداتش را آغاز کرد. شرایط برای من و خانواده*ام هر لحظه بدتر از گذشته می*شد و ناخواسته فکر *کردم که مرد چاقوکش به خانواده*ام آسیب می*رساند، بنابراین از وی خواستم همه جا را دوباره ببیند و من نیز کمک می*کنم تا کارتش را پیدا کند. این مرد اتاق را بررسی کرد و کارتش را در راهروی خانه*مان پیدا کرد و رفت. من و خانواده*ام انتظار داشتیم وی برای سومین بار برگردد و ما را به قتل برساند. در ادامه همسر صاحبخانه نیز به پلیس گفت: نیمه*های شب بود که احساس کردم کسی بالای سرم است، از خواب بیدار شدم و مرد ناشناسی را دیدم و از وحشت فریاد زدم.
وی افزود: مرد ناشناس مدام ما را تهدید می*کرد و پس از هر فرار دقایقی بعد برمی*گشت و با رفتارهایش ما را تا مرز جنون و مرگ پیش می*برد و تا سر رسیدن پلیس انتظار داشتیم وی برای چندمین بار برگردد و ما را تهدید به مرگ کند.
با توجه به ادعاهای این خانواده، پرونده به صورت ویژه در اختیار تیمی از پلیس آگاهی کرمان قرار گرفت و آنان تحت سرپرستی سرهنگ کارآگاه «هوشنگ پوررضاقلی» تجسس*های میدانی خود را آغاز کردند.
کارآگاهان در ابتدا با استفاده از تنها سرنخی که مرد خانواده با بررسی کارت شناسایی مرد چاقوکش به*دست آورده بود دست به ردیابی زدند و چند مظنون با آن مشخصات را شناسایی کردند.
کار برای پلیس سخت*تر از پیش شده بود، بنابراین آنان با انجام چهره*نگاری موفق شدند تصویری فرضی از مرد چاقو*کش به*دست آورند و با مطابقت دادن آن با چهره*های مظنونان، تبهکار اصلی را شناسایی کنند.
بررسی*های مأموران نشان می*داد مرد تبهکار «رضا»، 23 ساله است و چندین سابقه در زمینه سرقت و مزاحمت برای بانوان دارد. بدین ترتیب تلاش برای دستگیری وی آغاز شد و کارآگاهان وی را 48 ساعت بعد در روز 13 بهمن ماه سال گذشته در مخفیگاهش دستگیر کردند.
روزنامه ایران نوشت، رضا در بازجویی*ها ادعا کرد دست به دزدی یا مزاحمت نزده و پلیس وی را به اشتباه دستگیر کرده است. مرد تبهکار حتی پس از روبه*رو شدن با خانواده*ای که آنان را تهدید کرده بود، همچنان بر ادعای خود اصرار کرد. از سوی دیگر سرنخ*ها نشان می*داد رضا همان مرد تبهکار است، زیرا اعضای خانواده دیگری نیز که مدتی پیش پرونده*ای مشابه در دادسرای کرمان در این رابطه تشکیل داده بود موفق به شناسایی وی شدند.
با گذشت پنج روز از این ماجرا، رضا لب به اعتراف باز کرد و از تهدید*ها و آزار و اذیت  هایش پرده برداشت.
سرهنگ کارآگاه هوشنگ پوررضاقلی، رئیس پلیس آگاهی استان کرمان در تشریح این پرونده به شوک گفت: این تبهکار قدیمی در بازجویی*ها انگیزه خود را مسائل ضداخلاقی بیان کرده است و تاکنون دو خانواده از وی شکایت کرده*اند.
سرهنگ پوررضاقلی افزود: با ارجاع پرونده خانواده دوم به پلیس آگاهی، آنان رضا را بین چهار مظنون دیگر شناسایی کردند و اظهار داشتند وی همان کسی است که آنان را تهدید کرده است.
رئیس پلیس آگاهی کرمان در پایان گفت: تحقیقات برای شناسایی سایر طعمه*های احتمالی این تبهکار در دستور کار کارآگاهان قرار دارد.

super-star آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول