نمایش پست تنها
قدیمی 09-07-2012, 13:44   #3
Admin
مدیریت کل سایت

Admin آواتار ها

تشکر شده 231 بار در 175 ارسال

عابديني:
از روزي که پرسپوليس را برديم رفقا قهر کردند

مديرعامل باشگاه داماش گيلان گفت: از روزي که پرسپوليس را برديم رفقا قهر کرده-اند.

امير عابديني در گفت و گو با خبرنگار فارس در مورد اينکه گفته مي شود به حميد علي عسگر بازيکن پرسپوليس پيشنهاد حضور در داماش را داده اند، عنوان کرد: قسم مي خورم که اصلا اين بازيکن در ذهنم نبوده و اگر بازيکني را از پرسپوليس بخواهم اين قدر شهامت دارم که به اين باشگاه اعلام کنم.

وي افزود: در شش روز گذشته با رويانيان تماس گرفتم و حتي دفتر او به من گفت که در جلسه است و تماس مي-گيرد اما وقتي تماس نگرفت گفتم شايد نمي خواهد تماس بگيرد. پيش از اين هم گفته ام اگر همين ارتباط تلفني من با رويانيان هم قطع شود هيچ کدام ضرري نمي کنيم چون انتفاعي براي هم نداريم.

وي افزود: من چيزهايي که در اين فوتبال بلد بودم و فکر مي کردم درست است را در اختيار رويانيان گذاشتم و خدا مرا نيامرزد اگر صحبت هايي که کردم براي شخص خودم بوده باشد و يا منفعتي داشته باشم. رويانيان در روزهايي که در فشار زيادي بودم پيشنهاد داد به اين باشگاه بروم اما به او گفتم نمي توانم بيايم. ضمن اينکه به رويانيان گفتم که مشکلات تيم پرسپوليس مديريتي نيست و اشکال کار جاي ديگري است.

عابديني تصريح کرد: به او گفتم فرق بين مهندس و بنا يک تکنسين است. اگر اين تکنسين نباشد ارتباط بين مهندس و بنا قطع مي شود. وقتي در چنين شرايطي اشتباه کني ديگر فيلترينگ نداري. خيلي رک و صريح صحبت هايم را در پرسپوليس را به او گفتم. رويانيان يک روز به من گفت که بروم و کمک کنم و گفتم اگر داماش را رها کنم لطمه مي بيند.

مديرعامل باشگاه داماش ادامه داد: زماني به او گفتم اگر قرار باشد براي داماش درآمدزايي کنم دو سه بازيکن تيم را به پرسپوليس مي دهم که خدا را شکر اين اتفاق هم نيفتاد اما بازيکني از تيم پارسه به پرسپوليس دادم که هنوز حساب و کتاب خود را بابت اين بازيکن انجام نداده ايم. من در رفاقت با پرسپوليس و رويانيان چيزي کم نگذاشته ام.

وي با بيان اينکه براي جذب مهرداد اولادي با رويانيان تماس گرفته و گفت: از او اجازه گرفتم که با اولادي مذاکره کنيم و او هم موافقت کرد اما اولادي به ما گفت با ملوان انزلي به توافق رسيده است. اگر بخواهم بازيکني بگيرم خودم نخبه اين کار هستم و بدون مجوز باشگاه اين کار را انجام نمي دهم. روز ديگري به رويانيان گفتم از اين دو سه مهاجمي که داري اگر هر کدام را نمي خواهي يکي را به داماش قرض بده اما گفت اگر اين کار را انجام دهد خرده مي گيرند که اگر اضافه بودند چرا آنها را گرفتي. حرفش حق بود اما اگر يکي از اين مهاجمان به داماش مي آمدند نه بازيکن بزرگي روي نيمکت مي نشست وهم به ما کمک مي کردند.

مديرعامل باشگاه داماش در ادامه خطاب به مسئولان پرسپوليس گفت: من از مسئولان پرسپوليس مي خواهم ثابت کنند که چه تيمي با حميد علي عسگر صحبت کرده است. کاش خود اين بازيکن صحبت کند و بگويد که کدام تيم با او صحبت کرده است. اگر ثابت شد من عابديني و يا زير مجموعه داماش چنين کاري کردند عذرخواهي مي کنيم. بهتر است آقايان به جاي مصاحبه طوري صحبت کنند که شائبه اي پيش نيايد.

عابديني در ادامه تصريح کرد: نمي دانيم در ادامه مسابقات به چه تيمي ببازيم و يا چه تيمي را ببريم که ديگر کسي با ما قهر نکند. از روزي که پرسپوليس را برده ايم با ما قهر کرده اند.

مديرعامل باشگاه داماش در پايان در مورد پيشنهاد فتح الله زاده به وي براي حضور در باشگاه استقلال گفت: نمي دانم در باشگاه استقلال چه خبر است اما در هر صورت من هم در داماش مسئوليت دارم و هم اينکه خودم را پرسپوليسي مي دانم. شايد در تيم هاي شهرستاني يا غيره کار کنم اما نمي توانم به استقلال بروم.

یک ماهه:10 هزار تومان همراه با 1هفته هدیه
چهار ماهه:20 هزار تومان همراه با 2هفته هدیه
هفت ماهه:30 هزار تومان همراه با 3هفته
هدیه
یک ساله:40 هزار تومان همراه با 1ماه هدیه

دو ساله:50 هزار تومان همراه با 8 ماه هدیه

فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
یک ساله:70هزار تومان
سرويس ویژه لوکال واقعی سیسیکم یکساله همراه با 5ماه هدیه رایگان: 45هزار تومان همراه با 5ماه هدیه رایگان

--------------------------------------------
سرویس های iptv

یک ماهه:15 هزار تومان همراه با 10روز هدیه رایگان
چهار ماهه:30 هزار تومان همراه با 15 روز هدیه رایگان
هفت ماهه:45 هزار تومان همراه با 20 روز هدیه رایگان
یک ساله:60 هزار تومان همراه با 30 روز هدیه رایگان

پنج ساله:100 هزار تومان همراه با 90 روز هدیه رایگان
اکانت های دائمی و همیشگی و بدون تاریخ انقضا:500 هزار تومان

Admin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول