نمایش پست تنها
قدیمی 09-07-2012, 13:44   #6
Admin
مدیریت کل سایت

Admin آواتار ها

تشکر شده 231 بار در 175 ارسال

مجيد فرزين:
رکوردم را در «پارالمپيک برزيل» جابه-جا مي-کنم

با استقبال خوب مسئولان و علاقمندان به ورزش مجيد فرزين دارنده مدال طلاي پارالمپيک لندن وارد اردبيل شد و در فرودگاه گفت: در پارالمپيک برزيل رکوردم را بار ديگر جابه-جا مي-کنم.

اين قهرمان پارالمپيک که پيش از ظهر امروز با استقبال گرم مسئولان و دوستداران ورزش و علاقمندان به رشته-هاي متنوع ورزشي وارد اردبيل شد، در بدو ورود اظهار داشت: بسيار خوشحال هستم که توانستم در عرصه پارالمپيک مدال طلا را کسب کرده و با اين موفقيت دل مردم ايران به ويژه خانواده-هاي شهيدان، ايثارگران و جانبازان را شاد و مسرور سازم.

به گزارش فارس ،مجيد فرزين با يادآوري اينکه ميدان پارالمپيک در لندن ميدان سخت و طاقت-فرسايي بود، تصريح کرد: به رغم وجود رقباي سرسخت سعي کردم با مهار وزنه 237 کيلوگرم مدال طلاي پارالمپيک را کسب کنم که اين خود از بهترين ايام و فصل زندگي بنده مي-باشد.

وي با اعلام اينکه براي کسب اين مدال با ارزش ماه-ها تمرين و تلاش مستمر داشتم، خاطرنشان کرد: اميدوارم پارالمپيک لندن پايان کار من نباشد بلکه با تلاش و مجاهدتي ديگر بتوانم در پارالمپيک برزيل نيز براي کشورم افتخارآفرين باشم.

فرزين مدال کسب شده خود را تقديم تمام ايثارگران و خانواده-هاي شهدا کرد و ادامه داد: ما امروز هر چه عزت و آبرو داريم به خاطر خون شهدا و ايثارگراني است که ديروز در عرصه جنگ و امروز نيز در عرصه دفاع از ارزش-ها و اعتلاي نام ايراني از جان و دل مايه گذاشتند.

در اين مراسم مديرکل ورزش و جوانان استان اردبيل نيز با تبريک موفقيت دو قهرمان پارالمپيک استان اردبيل جليل باقري-جدي و مجيد فرزين بيان کرد: با اين افتخارآفريني-ها به يقين استان اردبيل در بين استان-هاي کشور جايگاهي برتر و شايسته-تر يافته است.

احد پازاج اضافه کرد: قرار است با همراهي و همکاري مسئولان شهرستان و استان مراسم تجليلي از افتخارآفريني پهلوانان المپيک و پارالمپيک برگزار شود تا بتوانيم در حد وسع و توان خود از اين قهرمانان تجليل و تقديري شايسته داشته باشيم.

مجيد فرزين فرزند برومند سبلان در مسابقات پارالمپيک لندن و در دسته 82.5 کيلوگرم توانست ششمين مدال طلاي کاروان دلوار را به دست آورد.

مجيد فرزين اهل روستاي مرادلوي شهرستان بيله-سوار است.

یک ماهه:10 هزار تومان همراه با 1هفته هدیه
چهار ماهه:20 هزار تومان همراه با 2هفته هدیه
هفت ماهه:30 هزار تومان همراه با 3هفته
هدیه
یک ساله:40 هزار تومان همراه با 1ماه هدیه

دو ساله:50 هزار تومان همراه با 8 ماه هدیه

فروش اکانت های پر قدرت و تضمین شدهmgcamd:
یک ساله:70هزار تومان
سرويس ویژه لوکال واقعی سیسیکم یکساله همراه با 5ماه هدیه رایگان: 45هزار تومان همراه با 5ماه هدیه رایگان

--------------------------------------------
سرویس های iptv

یک ماهه:15 هزار تومان همراه با 10روز هدیه رایگان
چهار ماهه:30 هزار تومان همراه با 15 روز هدیه رایگان
هفت ماهه:45 هزار تومان همراه با 20 روز هدیه رایگان
یک ساله:60 هزار تومان همراه با 30 روز هدیه رایگان

پنج ساله:100 هزار تومان همراه با 90 روز هدیه رایگان
اکانت های دائمی و همیشگی و بدون تاریخ انقضا:500 هزار تومان

Admin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول