نمایش پست تنها
قدیمی 09-10-2012, 02:30   #5
hojatali
کاربر سایت

hojatali آواتار ها

تشکر شده 53 بار در 44 ارسال
124

نقل قول:
نوشته اصلی توسط k@mbiz نمایش پست ها

به نام خدا

آموزش راه اندازی سی سی کم بر روی رسیور های آیکلاس 9595 و 9696 معمولی توسط نرمافزارگلادیاتور

وسایلمورد نیاز برای این کار :

1 - نرم افزار گلادیاتور برای شرینگ
2 - اکانتسی سی کم
3 - اینترنت -- هرچه سرعت اینترنت بیشتر باشد کیفیت شرینگ بهتر خواهدبود
4 - کابل rs232 یا همان کابل آپگرید ( 2-3 ، 3-2 ، 5-5 )
5 - رسیورآپگرید شده آیکلاس ورژن 11252 به بالا برای ساپورت گزینه sssp
------------------------------------------------------

قبلاز هر چیز نرم افزار گلادیاتور را که پایین براتون آپلود کردم رو دانلود کرده و آنرا از حالت فشرده خارج کنید.

حالا فایل gladiator.ini را باز کرده و سرور سیسی کم خودمان را جایگزین سرور های موجود در فایل gladiator.iniمی کنیم.

بعداز اینکه سرور سی سی کم را جایگزین سرور های موجود در فایل gladiator.ini کردیم آنرا save میکنیم.

بعد از انجام این عملیات رسیور را به برق زده و از طریقکابل rs232 به کامپیوتر متصل کنید - دقت کنید هر چه طول کابل کمتر باشد کیفیت شرینگبهتر خواهد بود .

حالا وارد menu دستگاه شوید و به قسمت stb statue بروید وبعد به قسمت serial port بروید و گزینه ی sssp رو فعال کنید و رسیور را یک بارخاموش و روشن کنید .

حالا به اینترنت وصل شوید و برنامه گلادیاتور را اجراکنید
سپس از قسمت stb connection بر روی open کلیک کنید تا ارتباط برنامه بارسیور برقرار گردد.

حالا در قسمت net اونجایی که نوشته off نت مورد نظر راانتخاب کنید مثلا net1 یا net2 و ...

حالا در رسیور بر روی کانال کارتی موردنظر رفته و از برنامه ی گلادیاتور بر روی cccam start کلیک کنید. اینجا اگر سرور رابه طور صحیح وارد کرده باشیم در قسمت net status برنامه شماره های 1 یا 2 یا 3 و ... باید *** شود و اگر سرور را اشتباه وارد کرده باشیم با ارور مواجه می شویم .

فقط 30 ثانیه بر روی کانال صبر کنید تا کانال مورد نظر بازشود

من این روش رو بر روی رسیور های آیکلاس 9696pvr انجام دادم به خوبیکار کرد

حتی اون رو بر روی رسیور استارت x7300-usb هم امتحان کردم کار کردولی خیلی گیر می کرد./

لطفا با نرم افزار قرار بده

hojatali آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول