نمایش پست تنها
قدیمی 12-13-2012, 17:35   #8
SKY-SAT
کاربر فعال

SKY-SAT آواتار ها

تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

مورینیو:"ما دوست داشتیم بازی را ببریم ولی من فکر میکنم که صعود میکنیم."

مرجع خبری رئال مادرید: مورینیو گفت بازی برگشت حساس خواهد بود ولی ما صعود میکنیم.

سلتا :
بازی آنها را دوست داشتم اما میدانم که چطور بازی میکنند و از همین روش میخواهم آنها را در بازی برگشت شکست دهم. به نظرم آنها دو گل خیلی راحت به ما زدند و برای گلشان خیلی تلاش نکردند و هم برای گلمان خیلی حمله نکردیم. نتیجه ی عادلانه همان 1-0 بود اما گل دوم آنها روی ضد حمله بود و ما مجبور شدیم که بیشتر حمله کنیم و گل بزینیم اما سلتا مستحق این پیروزی بود ولی در مجموع شانس صعود ما خیلی بیشتر است. ترجیح میدادم که این بازی را ببازیم ولی در لالیگا نبازیم چون برای جام حذفی یک بازی برگشت هم وجود دارد و میتوانیم جبران کنیم.
بازی برگشت:
ما میتوانیم به راحتی صعود کنیم اما من نمیخواهم برای صعودمان درصدی را مشخص کنم. ما برای صعود نیاز به یک برد سنگین و تاریخی نداریم و میتوانیم با یک برد ساده صعود کنیم. ما برای برد تلاش میکنیم اما باید این را هم در نظر داشته باشم سلتا با تمام وجودش به این بازی خواهد آمد و تمام تلاشش را براب صعود خواهد کرد. ما به حمایت هواداران در ورزشگاه برای بازی برگشت نیاز داریم. من باز هم فکر میکنم که صعود میکنیم."
واران :
واران خیلی بازیکن خوب و حرفه ای است و با وجود مصدومیت در زمین ماند و از بسیاری از بازیکنان که فیکس بودند بهتر بازی کرد. او فوق العاده است و وظیفه اش را با وجود مصدومیت به خوبی انجام داد. او به دلیل مصدومیت نمیتوانست بدود و در دفاع کناری بازی کند برای همین ما جای او را با کایخون عوض کردیم."
موراتا:
"من او را از لیست خط زدم و من مسئول این کار بودم و این تصمیم را گرفتم و ممکن است بعضی اوقات تصمیماتم درست یا غلط باشد. اما فکر میکنم این تصمیم اشتباه بود و او را باید روی نیمکت نگه میداشتم. اسین فقط باید 60 دقیقه بازی میکرد و این کار را کرد و من او را تعویض کردم و تیم را تهاجمی کردم چون نیاز داشتیم."
بنزما:
"مشکل او از مچ پایش بود اما من دقیق نمیدانم که وضعیتش چطور است."
بازیکنان:
"تعدادی از بازیکنان مرا نا امید کردند اما من اسم شخص خاصی را نمیبرم. من فکر میکنم خیلی بهتر میشد اگر موراتا بود. زیرا او با تمام وجود بازی میکرد و انگیزه ی بسیار بالایی داشت. اما من هم به عنوان یک انسان حق اشتباه کردن دارم و به یک بازیکنانی بازی دادم که شاید نمیخواستند اینجا باشند و در این بازی ،بازی کند شاید به خاطر هوای سرد یا هوای بارانی یا اینکه این بازی جام حذفی است و اهمیت چندانی ندارد. همه ی تصمیمات را من گرفتم و شما هم اینجا هستید که به تصمیمات مربی انتقاد کنید اما شاید همیشه همه ی مسئولیت ها روی دوش مربی نباشد."

مردان خانه به دوش/ دخترکان تن فروش

پسران کلیه فروش /زبانهای عشق فروش

انسانهای آدم فروش را می بینی؟

می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم ,

دیگر زمینت بوی زندگی نمی دهد!

SKY-SAT آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول