نمایش پست تنها
قدیمی 12-16-2012, 17:23   #70
SKY-SAT
کاربر فعال

SKY-SAT آواتار ها

تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

تلاش مي*کنم باقدرت کامل به استقلال بازگردم

مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: اگر رفتنم از استقلال به اين تيم کمک مي*کند اين کار را مي*کنم.

امين منوچهري در گفت*وگو با خبرنگار ايسنا، اظهار کرد: من با مسئولان باشگاه صحبت*هايي کرده بودم که قراردادم را با استقلال فسخ کنم و به نفت تهران بروم. من مي*خواستم که به استقلال کمک کنم و حالا هم اگر رفتن من به تيم کمک مي*کند اين کار را مي*کنم. البته هنوز چيزي قطعي نشده و از طرف باشگاه کسي با من تماس نگرفته است. من هم استقلال را دوست دارم و هم قلعه*نويي را.

وي درباره احتمال حضورش در نفت تهران و تعويضش با ايمان موسوي گفت: نفت جزو باشگاه*هاي خوب و باثبات است و بازي کردن در اين تيم آرامش زيادي دارد. اين تيم شرايط خوبي پيش از پيشرفت من فراهم مي*کند. ضمن اينکه مربي تيم از باشگاه مهم*تر است. منصور ابراهيم*زاده يکي از بهترين مربيان ايران است که به فوتبال من هم علاقه دارد. ويژگي او احياي بازيکنان جوان است و من اميدوارم با تلاش زياد و کمک ايشان به روزهاي اوجم بازگردم.

وي در ادامه و در پاسخ به اين سوال که دلايل افت خود را در استقلال چه مي*داند، گفت: شايد براي بهتر بازي کردن زمان بيشتري نياز داشته*ام. البته استقلال تيمي نيست که بتواند روي يک بازيکن مکث کند. وقتي در سايپا بودم اگر دو بازي خوب ظاهر نمي*شدم در بازي سوم هم کادر فني صبر مي*کرد و اين کارشان باعث مي*شد که من به شرايط خوب بازگردم اما در استقلال شرايط اين گونه نيست و تيم بايد در هر بازي نتيجه بگيرد و همه بازيکنانش خوب باشند. اگر من هم جاي قلعه*نويي بودم و بازيکنم دو بازي خوب کار نمي*کرد، در بازي سوم روي او مکث نمي*کردم. اميدوارم از تجربياتي که در استقلال پيدا کردم، در صورت ماندن در همين تيم و در غير اين صورت در تيم آينده*ام استفاده کنم.

منوچهري در ادامه و در پاسخ به اين سوال که چقدر اميدوار است با حضور در تيمي مانند نفت تهران مورد توجه کادر فني تيم ملي قرار بگيرد، اظهار کرد: رسيدن به تيم ملي جزو آرزوهاي هميشگي من است. اگر نتوانم پيراهن تيم ملي را بپوشم و برايش مثمرثمر باشم هيچ کاري در فوتبال نکرده*ام. من 6 – 7 سال در سايپا بودم که شرايطش خيلي شبيه نفت است. فکر نمي*کنم رفتنم به آنجا مشکلي برايم ايجاد کند و شايد حتي بهتر ديده شوم. من کار را به خدا سپردم و او هرچه صلاح بداند همان مي*شود.

منوچهري با حضور در استقلال از شانس حضور در ليگ قهرمانان آسيا برخوردار بود و در صورتي که از اين تيم جدا شود، اين فرصت را از دست خواهد داد. وي در اين رابطه گفت: بزرگ*ترين حسرتي که دارم از دست دادن مکه*اي است که مي*توانستم با استقلال بروم و از اين بابت خوشحال بودم. من هنوز براي حضور در تيم ملي و شرکت در ليگ قهرمانان آسيا وقت دارم اما دوست داشتم که امسال با استقلال به خانه خدا بروم. تلاش مي*کنم که روزي با قدرت کامل به استقلال بازگردم و دل مردم را شاد کنم و به استقلالي بودنم افتخار کنم.

وي ادامه داد: استقلال جزو تيم*هاي باشخصيت ليگ است که با بازگشت مصدومانش به ويژه مجتبي جباري و خريد بازيکنان جديد مي*تواند در نيم فصل دوم بسيار بهتر ظاهر شود و به قهرماني در ليگ برتر و جام حذفي دست پيدا کند. همچنين با وجود اينکه گروه استقلال در ليگ قهرمانان آسيا بسيار سخت است، اما اگر بازيکنان يکدل باشند، استقلال مي*تواند به راحتي از گروهش صعود کند.

منوچهري در پايان گفت: همه بايد کمک کنند که بازيکنان جوان در اوج باشند چون در اين صورت فوتبال ما پيشرفت مي*کند و در جام جهاني هم نتيجه مي*گيرد، نه اينکه فقط در اين جام شرکت کند و پس از سه بازي به خانه بازگردد.

مردان خانه به دوش/ دخترکان تن فروش

پسران کلیه فروش /زبانهای عشق فروش

انسانهای آدم فروش را می بینی؟

می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم ,

دیگر زمینت بوی زندگی نمی دهد!

SKY-SAT آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول