نمایش پست تنها
قدیمی 12-16-2012, 17:24   #78
SKY-SAT
کاربر فعال

SKY-SAT آواتار ها

تشکر شده 7 بار در 4 ارسال

قاضي:بيشتر ازهمه تمرين مي*کنم تازودتربرگردم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي بازگشت به ميدان، لحظه شماري مي*کنم و سفت و سخت برنامه*هاي فيزيوتراپي و تمرينات اختصاصي را انجام مي*دهم.

محمد قاضي در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، با گلايه از اينکه بعضي مطرح کرده اند او تمرينات کمي دارد، افزود: تا همين هفته قبل تا روزي پنج جلسه فيزيوتراپي، آب درماني و تمرين داشتم. حالا برنامه ام تغيير کرده است و براي انجام فيزيوتراپي و تمرين، بيشتر از همه بازيکنان وقت مي*گذارم. فيزيوتراپي، دويدن و تمرينات هوازي، قدرتي، تعادلي، کششي و کار با وزنه و آب درماني جزو برنامه هاي روزانه من است که براي هر يک از آنها از نيم ساعت تا يک ساعت وقت مي*گذارم.

وي ادامه داد: بي*صبرانه منتظر زماني هستم که به ميادين برگردم. دو مصدوميت از تيم ملي داشتم و درست در حساس*ترين زمان آن خطايي از پشت سر انجام شد و مرا دچار اين آسيب ديدگي کرد. حالا بنابر اعلام کادر پزشکي، تا سه هفته ديگر آماده بازگشت به ميادين خواهم شد.

مهاجم ملي پوش پرسپوليس درباره شرايط حال حاضر تيم براي شروع جام حذفي و نيم فصل دوم ليگ تصريح کرد: خدا را شکر تمرينات خوبي جريان دارد و به نظر مي*رسد روزهاي خوبي پيش روي پرسپوليس باشد. البته همه چيز بستگي به اين دارد که همه از تماشاگران گرفته تا بازيکنان و تدارکات و خلاصه هر کسي که با پرسپوليس ارتباط دارد تمام تلاش خود را بکنند و الان چنين جوي وجود دارد که باعث مي*شود به در پيش داشتن يک نيم فصل متفاوت اميدوار باشيم.

محمد قاضي در پايان خاطر نشان کرد: اين پتانسيل در تيم وجود دارد که هم در ليگ و هم در جام حذفي موفق باشيم. جام حذفي شرايط خيلي خوبي براي دستيابي به قهرماني است. البته اين آسان نيست، چون همه با انرژي فراوان مي*آيند و مي*بينيم که تيم*هاي ليگ يکي، تيم هاي ليگ برتري را از دور خارج مي*کنند. همه اعضاي تيم به حساسيت اين موضوع پي برده*اند و مي*خواهيم قدم اول را محکم بر داريم و پس از آن فرصت بيشتري خواهيم داشت تا بر ميزان آمادگي خود اضافه کنيم. ضمن اينکه در ليگ هم فاصله امتيازات به قدري است که براي ما قابل جبران است.

مردان خانه به دوش/ دخترکان تن فروش

پسران کلیه فروش /زبانهای عشق فروش

انسانهای آدم فروش را می بینی؟

می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم ,

دیگر زمینت بوی زندگی نمی دهد!

SKY-SAT آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول