نمایش پست تنها
قدیمی 12-19-2012, 14:21   #13
ABOY FROM BACK
مهمان

ABOY FROM BACK آواتار ها

برنامه های من و تو چهارشنبه 29 آذر

06:00
تک شو - سری سوم، قسمت سیزدهم
این هفته در تک- شو. دنیای مجازی اینترنت به واقعیت میپیونده. در بخش اخبار، میبینیم که چطور می-شه مسیر سفر بابا نوئل...

06:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

07:00
من و تو + - سه- شنبه ۲۸ آذر
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ``من و تو ۱ `` پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

08:00
جستجوی هیولا - تمساح- ها در لوله- های فاضلاب
تاریخ به ما می-گوید که وجود تمساح- ها در فاضلاب-های شهر نیویورک واقعیت دارد. در اواسط دهه ۱۹۳۰ سه نوجوان یک تمساح دو ...

09:00
ماشه و مهارت - تا لحظه آخر
تیراندازها، در این قسمت باید ابتدا در حالت آویخته از جرثقیلی ۳۷/۵ متری و سپس، از فضای پشتی یک خودروی...

10:00
این هفته در تک- شو. دنیای مجازی اینترنت به واقعیت میپیونده. در بخش اخبار، میبینیم که چطور می-شه مسیر سفر بابا نوئل...

10:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

11:00
بفرمائید شام - گروه ۶۲، شب چهارم
در شب آخر مهمان آقا سعید هستیم از گروه ۳۲ استکهلم. ایشون ۵۴ سالشونه و شیرین- ترین چهره سری برنامه- های...

12:00
دکتر کپی - سری هفتم، قسمت دوم
در برنامه این هفته ، دکتر کپی به بررسی سخنان چند تن از سران مملکتی در زمینه های مختلف میپردازه. همچنین نگرانی ...

12:30
جستجوی هیولا - تمساح- ها در لوله- های فاضلاب
تاریخ به ما می-گوید که وجود تمساح- ها در فاضلاب-های شهر نیویورک واقعیت دارد. در اواسط دهه ۱۹۳۰ سه نوجوان یک تمساح دو ...

13:30
دروکاران - رقابت با طبیعت
در آخرین هفته- ی فصل برداشت، کمبود وقت، گروه- ها را به اتخاذ تصمیم- های دشوار وادار می-کند. رالف مارتین، گروه خود...

14:30

15:00
من و تو + - سه- شنبه ۲۸ آذر
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ``من و تو ۱ `` پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

16:00
ماشه و مهارت - تا لحظه آخر
تیراندازها، در این قسمت باید ابتدا در حالت آویخته از جرثقیلی ۳۷/۵ متری و سپس، از فضای پشتی یک خودروی...

17:00
بفرمائید شام - گروه ۶۲، شب چهارم
در شب آخر مهمان آقا سعید هستیم از گروه ۳۲ استکهلم. ایشون ۵۴ سالشونه و شیرین- ترین چهره سری برنامه- های...

18:00
گوشه- های پنهان شهر - ساراواک, مالزی
ساراواک، دروازه مالزی به مرزهای بکر و دست نخورده برونئو. بیش از دو میلیون نفر از بیش از ۲۰ گروه بومی. اما در زیر...

19:00
بزرگان موسیقی- پاپ ایران - دوباره ترانه, هایده
"دوباره ترانه" مجموعه ایی است از موزیک ویدیوها و اجراهای مرحوم هایده. این مجموعه برنامه در آینده برای خوانندگان و...

20:00
من و تو + - چهارشنبه ۲۹ آذر

21:00
موزیک
برنامهٔ موزیک یک مجله خبری هنریست که هر هفته سه شنبه ها پخش میشود. شما در این برنامه با جدیدترین ترانه-ها و موزیک...

21:30
اتاق خبر

22:00
سی- و نه- پله
بر اساس نوشته داستان ادبی جان بوکان و با شرکت روپرت پنری – جونز در نقش هانای. وقتی یکی از مأمورین امنیتی سازمان...