نمایش پست تنها
قدیمی 12-22-2012, 11:41   #14
ABOY FROM BACK
مهمان

ABOY FROM BACK آواتار ها

برنامه های من و تو شنبه 2 دی

06:00
آیا میدانستید؟ - قطارهای سریع السیر، خودکار
در این برنامه در اروپا، انقلابی بزرگ در زمینه- ی صنعت حمل و نقل و در قالب به کارگیری نسل جدیدی از قطارهای فوق...

06:30
دکتر کپی-
طنز انتقادی، اجتماعی، خبری در مورد مسائل روز ایران و جهان توسط دکتر کپی که یک انیمیشن کارتونی هست، انجام میشود. این ...

07:00
جاده---- های مرگ - درهٔ مرگ -
راننده کامیون، هیو رولند با چند تا دینامیت یک جاده مالروی قدیمی رو در صعودِ تقریبا غیرممکنش به کوه های آند به مبارزه...

08:00
کاخ----- های پرشکوه جهان - قصر اسکوریال, اسپانیا
اسکوریال که قسمتی از آن، قصر، قسمتی صومعه و بخشی از آن دژ است در قرن شانزدهم و توسط یک پادشاه کاتولیک و پرهیزگار به ...

08:30
ویژه برنامه - کالبد ما, قسمت دوم
این ویژه برنامه درباره داستان شگفت انگیز بدن ماست که برای اولین بار به صورت سه بعدی ارائه می-شود. با استفاده از ...

09:30
ویژه برنامه - نوستراداموس ٢٠١٢
هرفاجعه- ای که قرار است به وقوع بپیوندد، یک برخورد عظیم کیهانی، فاجعه زیست محیطی جهانی...

11:30
آیا میدانستید؟ - قطارهای سریع السیر، خودکار
در این برنامه در اروپا، انقلابی بزرگ در زمینه- ی صنعت حمل و نقل و در قالب به کارگیری نسل جدیدی از قطارهای فوق...

12:00
فوتبال موندیال - قسمت ۱۱۶
این هفته در برنامه- ی فوتبال موندیال، به ژاپن رفته و شاهد تعیین تکلیف قهرمان جام جهانی باشگاه- ها خواهیم...

12:30
دکتر کپی-
طنز انتقادی، اجتماعی، خبری در مورد مسائل روز ایران و جهان توسط دکتر کپی که یک انیمیشن کارتونی هست، انجام میشود. این ...

13:00
کاخ----- های پرشکوه جهان - قصر اسکوریال, اسپانیا
اسکوریال که قسمتی از آن، قصر، قسمتی صومعه و بخشی از آن دژ است در قرن شانزدهم و توسط یک پادشاه کاتولیک و پرهیزگار به ...

13:30
ویژه برنامه - کالبد ما, قسمت دوم
این ویژه برنامه درباره داستان شگفت انگیز بدن ماست که برای اولین بار به صورت سه بعدی ارائه می-شود. با استفاده از ...

14:30
ویژه برنامه - نوستراداموس ٢٠١٢
هرفاجعه- ای که قرار است به وقوع بپیوندد، یک برخورد عظیم کیهانی، فاجعه زیست محیطی جهانی...

16:30
دکتر کپی-

17:00
جاده---- های مرگ - درهٔ مرگ -
راننده کامیون، هیو رولند با چند تا دینامیت یک جاده مالروی قدیمی رو در صعودِ تقریبا غیرممکنش به کوه های آند به مبارزه...

18:00
جهان ورزش - سری ۲، قسمت ۵۱
این هفته در برنامه- ی جهان ورزش به آمریکای مرکزی سفر کرده و با اساسینز، یکی از پرقدرت- ترین باشگاه- های...

19:00
کنسرت - کایلی مینوگ, تور بازگشت به خانه
کایلی مینوگ تور بازگشت به خانه خود را به استرالیا می--آورد. این کنسرت در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۰۶ در Rod Laver Arena در...

20:00
من و تو + - شنبه ۲ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

21:00
جواب
در "جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است .در این برنامه امید سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از...

21:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

22:00
داستانهای خانواده فورسایت - قسمت اول
خانواده فورسایت برای جشن نامزدی وینیفرد فورسایت و مونتاگ دارتی گرد هم می-آیند. ولی امیلی و جیمز، والدین وینیفرد با...

23:00
ما و فرازمینی- ها - سلاحهای مرگبار
شمشیرهای آهنی شکل داده شده در حرارت آتش، سلاح های گرم با توانائی وارد آوردن آسیب های جدی به بدن انسان و موشک هائی با...