نمایش پست تنها
قدیمی 12-29-2012, 10:51   #16
ABOY FROM BACK
مهمان

ABOY FROM BACK آواتار ها

برنامه های من و تو شنبه 9 دی

06:00
آیا میدانستید؟ - نقره و آینه، طراحی- ۲ بعدی و ۳ بعدی
در این برنامه از مجموعه- ی "آیا میدانستید" خواهیم دید که تصور گذراندن یک روز بدون نگاه کردن در آینه، بسیار...

06:30
دکتر کپی - سری هفتم ، قسمت چهارم
در برنامه این هفته دکتر کپی با قهر آقای متن نویس مواجه شدیم و خانوم خواهر خانوم گزارشگر برای بالا نگه داشتن سطح ...

07:00
جاده---- های مرگ - پادشاه جاده -
راننده- ها با شکننده- ترین باری که تا به حال داشتند، کوه- های آند در پرو رو به چالش می-کشند. در حالی که نوبت جی....

08:00
جفت شیش
برای اولین بار من و تو ۱ مسابقات تخت نرد رو به صورت تلویزیونی بین ایرانیان لندن برگزار کرده. این برنامهٔ بسیار ...

08:30
چشم- انداز - ایران به کدام سو می رود؟
فیلم مستند "ایران به کدام سو می رود؟" بررسی وضعیت عمومی امروز ایران و همچنین آسیب ها و بحران های ناشی...

09:30
ویژه برنامه - Latin Grammy Awards
سیزدهمین دوره Latin Grammy Awards در نوامبر سال ۲۰۱۲ در لاس وگاس برگزار شد و چهره های محبوب و معروف این سبک موسیقی...

11:00
Greatest Hits - اسفندیار منفردزاده
اسفندیار منفردزاده یکی از بهترین آهنگ سازان ایرانی و خالق آثار جاویدانیست. دوران همکاری وی با مسعود...

11:30
آیا میدانستید؟ - نقره و آینه، طراحی- ۲ بعدی و ۳ بعدی
در این برنامه از مجموعه- ی "آیا میدانستید" خواهیم دید که تصور گذراندن یک روز بدون نگاه کردن در آینه، بسیار...

12:00
فوتبال موندیال - قسمت ۱۱۷
در برنامه- ی این هفته، گلچینی از بهترین- های سال ۲۰۱۲ رو مرور می-کنیم تعدادی از به یاد ماندنی- ترین لحظات سال...

12:30
در برنامه این هفته دکتر کپی با قهر آقای متن نویس مواجه شدیم و خانوم خواهر خانوم گزارشگر برای بالا نگه داشتن سطح ...

13:00
جفت شیش
برای اولین بار من و تو ۱ مسابقات تخت نرد رو به صورت تلویزیونی بین ایرانیان لندن برگزار کرده. این برنامهٔ بسیار ...

13:30
چشم- انداز - ایران به کدام سو می رود؟
فیلم مستند "ایران به کدام سو می رود؟" بررسی وضعیت عمومی امروز ایران و همچنین آسیب ها و بحران های ناشی...

14:30
ویژه برنامه - Latin Grammy Awards
سیزدهمین دوره Latin Grammy Awards در نوامبر سال ۲۰۱۲ در لاس وگاس برگزار شد و چهره های محبوب و معروف این سبک موسیقی...

16:00
Greatest Hits - اسفندیار منفردزاده
اسفندیار منفردزاده یکی از بهترین آهنگ سازان ایرانی و خالق آثار جاویدانیست. دوران همکاری وی با مسعود...

16:30

17:00
جاده---- های مرگ - پادشاه جاده -
راننده- ها با شکننده- ترین باری که تا به حال داشتند، کوه- های آند در پرو رو به چالش می-کشند. در حالی که نوبت جی....

18:00
جهان ورزش
در برنامه ''جهان ورزش'' هر هفته به رویدادهای ورزش های محبوب پرداخته شده و با بزرگان ورزش هم مصاحبه می شود.

19:00
کنسرت - اریک کلپتون
اریک کلپتون که معمولا به عنوان یکی از بهترین گیتاریست- های تاریخ و در میان سایر موسیقیدان- ها به عنوان یکی از بهترین ...

20:00
من و تو + - شنبه ۹ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

21:00
جواب
در "جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است .در این برنامه امید سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از...

21:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

22:00
داستانهای خانواده فورسایت - قسمت دوم
سومز نگران ازدواجش است و بازینی را استخدام می-کند تا خانه ای ویلایی را در رابین هیل برای آیرین بسازد. این موضوع...

23:00
ما و فرازمینی- ها - مکانهای شوم
مکانهایی روی زمین وجود دارد که هزاران سال است مردم آنها را نفرین شده و شیطانی میدانند. آیاممکن است این مکانها رابطی...