نمایش پست تنها
قدیمی 12-31-2012, 10:49   #18
ABOY FROM BACK
مهمان

ABOY FROM BACK آواتار ها

برنامه های من و تو دوشنبه 11 دی

06:00
افسانه های محلی
شما در شرف ورود به دنیای افسانه های محلی هستید، جایی که حقیقت اغلب عجیب تر از افسانه است. گاهی اوقات تشخیص تفاوت بین...

06:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

07:00
من و تو + - یکشنبه ۱۰ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

08:00
رازهای شعبده باز
این برنامه از بزرگترین رازها ی شعبده بازان پرده برداری می-کند. در مجموعه- ای از قسمت- ها که در آنها کارهای پشت صحنهٔ...

09:00
شگفتی- های هالیوود - فاجعه در دریا
غواصی، غواصی با اسنورکل، موج سواری، ماهیگیری یا قایق رانی، همگی سالانه میلیون-ها نفر رو برای اکتشاف دنیای شگفت آوری ...

10:00
افسانه های محلی
شما در شرف ورود به دنیای افسانه های محلی هستید، جایی که حقیقت اغلب عجیب تر از افسانه است. گاهی اوقات تشخیص تفاوت بین...

10:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

11:00
مهمان ناخوانده من - شیوع
یک ارگانیسم کشنده همه جا در کمین ماست. حمله ی آن معادل بزرگترین شیوع انگلی است که تا به حال ثبت شده. قاتلی پنهان به...

12:00
موزیک
برنامهٔ موزیک یک مجله خبری هنریست که هر هفته سه شنبه ها پخش میشود. شما در این برنامه با جدیدترین ترانه-ها و موزیک...

12:30
رازهای شعبده باز
این برنامه از بزرگترین رازها ی شعبده بازان پرده برداری می-کند. در مجموعه- ای از قسمت- ها که در آنها کارهای پشت صحنهٔ...

13:30
خوراکیهای پولساز - عصر فراوانی
زیر پوست قوطی کورن فلکس بزرگترین شاهکار اختراع، فرآوری، و تبلیغات تجارت مدرن نهفته ست. یک پیاله کورن فلکس...

14:30
افسانه های محلی

15:00
من و تو + - یکشنبه ۱۰ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

16:00
شگفتی- های هالیوود - فاجعه در دریا
غواصی، غواصی با اسنورکل، موج سواری، ماهیگیری یا قایق رانی، همگی سالانه میلیون-ها نفر رو برای اکتشاف دنیای شگفت آوری ...

17:00
مهمان ناخوانده من - شیوع
یک ارگانیسم کشنده همه جا در کمین ماست. حمله ی آن معادل بزرگترین شیوع انگلی است که تا به حال ثبت شده. قاتلی پنهان به...

18:00
شگفتی های دنیای امروزی - فروشگاه- های بزرگ
سنگ- بناهای عظیم تجارت. فروشنده- های معظم. غول- های فروش کالا. ابرفروشگاه- ها، مجموعه- هایی عظیم هستند که به خوبی با ...

19:00
ستاره- های دیروز - سوفیا لورن
"سوفیا لورن" به عنوان پدیده- ای منحصر به فرد در صنعت سینما، به طور همزمان و همواره مورد توجه فیلمسازان اروپائی و...

20:00
من و تو + - دوشنبه ۱۱ دی-

21:00
حیات وحش در باغ وحش - کندر کوه- های آند
تولید مثل و پرورش بونگوی شرقی (یا کوهستانی)، یکی از گونه- های در خطر دنیا، کار ساده- ای نیست. تنها ۷۵ بونگو در...

21:30
اتاق خبر

22:00
ماجراهای مرداک - مار و پلّه
مرداک با یک بازرس اسکاتلند یارد همراه می-شود که فکر می-کند قاتلی که به دنبال او هستند، کسی نیست جز جک قاتل. مرداک...

23:00
فراتر از انسان - چهره-- ای از فولاد
دانیل اسمیت برای ملاقات با برایان جکسون در وگاس است، فردی که یک کیسه آب گرم را آنقدر باد می-کند تا بترکد. توانایی...